Marka: PUKKA

O marce Pukka

Marka Pukka Herbs działa na rynku już od 2001 roku i specjalizuje się w produkcji wyjątkowych herbat ziołowych, które powstają z zamiłowania do zielarstwa oraz Ajurwedy, czyli tradycyjnej medycyny indyjskiej.

Pukka jest owocem współpracy miłośnika ziołolecznictwa, Sebastiana Pole oraz pasjonata zdrowego odżywiania z zacięciem biznesowym, Tima Westwella. Pukka z języka hindi oznacza „autentyczny, prawdziwy”.

Nic więc dziwnego, że do produkcji wegańskich herbat wykorzystywane są starannie dobrane składniki najwyższej jakości oraz przyjazne środowisku rozwiązania. Misją firmy jest tworzenie takich produktów, które pozwolą konsumentom zbudować silną więź z naturą.

Produkty marki Pukka

Herbaty Pukka, które klienci kupią w drogeriach Super-Pharm to wegańskie produkty ze składników pochodzenia naturalnego. Od samego początku firma stawia na zrównoważony rozwój.

Jej twórcy chcą więc zatroszczyć się zarówno o swoich klientów, jak i dobro planety. Świadczy o tym szereg zewnętrznych certyfikatów, którymi zostały oznaczone herbaty Pukka Herbs. Są to m.in.:

  • Fair For Life Fair Trade – świadczący o spełnianiu przez markę szeregu kryteriów społecznych i ekologicznych, w tym odpowiedzialnym zarządzaniu zasobami naturalnymi i etycznym handlu.
  • 1% For The Planet – potwierdzający przekazywanie przez przedsiębiorstwo 1% przychodów na rzecz działań związanych z ochroną środowiska.
  • Fair Wild – świadczący o odpowiedzialnym pozyskiwaniu surowców z dzikich stanowisk.

Wyjątkowe herbaty Pukka w Super-Pharm

W ofercie drogerii można znaleźć herbaty Pukka w saszetkach. Każda z nich została oznaczona certyfikatem Europejskiej Rolnictwa Ekologicznego oraz Soil Association. Ekologiczne, wegańskie herbaty są dostępne w różnych smakach. Poszczególne z nich mogą wspomagać:

  • Procesy trawienia – np. herbata Pukka After Dinner Bio o smaku lukrecji, słodkiego kopru, anyżu i pieczonej cykorii;
  • Wyciszenie i sen – np. kompozycja stworzona w wyniku połączenia waleriany, rumianku, jeżówki i jagód;
  • Odprężenie i relaks – np. herbata Pukka Love Bio z lawendą, rumiankiem oraz różą lub produkt z ashwagandhą i konopią.

W jednym opakowaniu znajduje się 20 oddzielnie pakowanych saszetek herbaty Pukka. Aby zachować wszystkie właściwości produktu, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu.

FAQ

Gdzie kupić herbatę Pukka?

Ekologiczne i wegańskie herbaty ziołowe marki Pukka znajdują się w ofercie Super-Pharm. Klienci mogą je kupić online lub w jednym z punktów stacjonarnych drogerii (wcześniej warto sprawdzić dostępność wybranej herbaty za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej).

Pukka – co to za marka?

Pukka to marka specjalizująca się w tworzeniu wegańskich herbat ziołowych. Są to ekologiczne produkty, które powstają za wykorzystaniem składników naturalnych. Twórcy Pukka Herbs stworzyli markę z myślą o swoich klientach oraz planecie, inspirując się Ajurwedą, czyli tradycyjną medycyną indyjską.

Którą herbatę Pukka wybrać?

W portfolio marki Pukka Herbs znajdują się herbaty ziołowe o różnych smakach, np. z rumiankiem, miętą, anyżem, jeżówką czy jagodami. Warto dopasować je do swoich potrzeb i preferencji.