Marka: Radical Med

Historia Radical Med

Radical Med to seria dermokosmetyków należąca do firmy Instytut Dermokosmetyków Ideepharm. Główną wartością przedsiębiorstwa jest „idea zdrowej pielęgnacji”, dlatego też w procesie produkcyjnym łączy się nowoczesne technologie z korzyściami płynącymi z natury. Założyciele korzystają z laboratorium badawczo-rozwojowego, gdzie opracowywane są skrupulatnie wszelkie receptury. Zależy im na tym, by formuły były bezpieczne dla człowieka, ale także w jak najmniejszym stopniu szkodziły środowisku.

Obecnie Ideepharm może pochwalić się wytwarzaniem dermokosmetyków zgodnie z regulacjami Unii Europejskiej, co potwierdzają różne certyfikaty, takie jak norma ISO 9001, ISO 22716 czy ISO 13485. 

Sama seria Radical Med to jedynie preparaty do pielęgnacji włosów oraz skóry głowy. Każda receptura oparta jest na składnikach aktywnych, jednak tak jak w przypadku całego przedsiębiorstwa, produkty te są testowane i certyfikowane pod kątem jakości i bezpieczeństwa.

Produkty Radical Med

W serii Radical Med klienci mogą znaleźć przede wszystkim szampony i odżywki do włosów, ale także ampułki, koncentraty czy maski. Wszystkie służą pielęgnacji skóry głowy i włosów i mają odpowiadać na różnorodne potrzeby. Dostępne są preparaty hipoalergiczne, przeciwłupieżowe, normalizujące czy zapobiegające wypadaniu włosów.

Szampony i odżywki Radical Med

W asortymencie Radical Med dużą część stanowią szampony i odżywki do włosów. Odpowiadają na różne problemy, takie jak łysienie, łupież czy podrażnienia skóry głowy. Szampon przeciw wypadaniu włosów Radical Med zawiera w sobie ekstrakt ze skrzypu polnego i biokompleks Pro-Hair Booster 4H. Takie substancje wspomagają odżywianie i wzmocnienie struktury włosów. Podobne właściwości wykazuje odżywka Radical Med.

Jednym z preparatów, które można stosować jako kurację, jest koncentrat do włosów Radical Med. W jego składzie znajdują się takie substancje, jak prowitamina B5, która może pomóc w regeneracji i nawilżeniu włosów. Ponadto nie brakuje tu także ekstraktu ze skrzypu polnego, Pro-Hair Booster 4H oraz stymulatora wzrostu włosa Trichogen®. Ten ostatni jest źródłem witaminy PP, żeń-szenia i argininy. One zaś wspierają przywracanie włosom gęstości, objętości i odpowiedniej grubości.

Kuracje Radical Med

Za jedne z najpopularniejszych dermokosmetyków uznaje się ampułki Radical Med, które są częścią kuracji do skóry głowy lub włosów. Takie preparaty dostępne są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn i wykazują się różnym przeznaczeniem. Preparat Radical Med przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn wspomaga regenerację i odżywienie cebulek włosów. W składzie ampułek znajdują się, m.in. arginina, żeń-szeń, witamina PP, prowitamina B5, a także ekstrakt ze skrzypu polnego. Ten ostatni może przyczyniać się do poprawy dotlenienia komórek skóry, co z kolei ma szansę obniżyć ryzyko wypadania włosów.

FAQ:

Radical Med ampułki – jak stosować?

Ampułki Radical Med są częścią preparatów kuracyjnych przeciw wypadaniu włosów. Przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Jedna ampułka ma pojemność 5 ml. Należy ją wetrzeć w suchą skórę głowy i nie spłukiwać. Efekty mogą być widoczne po około miesiącu korzystania, jednak minimalny okres to dwa tygodnie. Przez ten okres należy stosować jedną ampułkę dziennie.

Radical Med – gdzie kupić?

Dermokosmetyki Radical Med dostępne są w drogeriach Super-Pharm. Można je również kupić na stronie internetowej sklepu.