Marka: Say Hi

O marce Say hi!

WAKACYJNA SKÓRA PRZEZ CAŁY ROK

Za pomocą kilku niezbędnych produktów Say hi Twoja skóra poczuje letnie wibracje na nowo.

Pamiętasz to uczucie, kiedy ciepła nadmorska bryza pozostawiała Twoją cerę dogłębnie nawilżoną? Jakby skóra była wypełniona wodą. Muśnięta słońcem, wiatrem i pełna naturalnego blasku. 

Dokładnie ten wakacyjny nastrój kochamy!

SKÓRA MOŻE BYĆ WYMAGAJĄCA, ALE NIE JEJ PIELĘGNACJA!

Say hi to skuteczne, wielozadaniowe formuły. Zapewniają natychmiastowe działanie i długofalowe korzyści potwierdzone w badaniach konsumenckich. Zawierają bogate w antyoksydanty ekstrakty roślinne, oleje, masła i super owoce z całego świata w połączeniu ze składnikami aktywnymi o potwierdzonym naukowo działaniu.

Kilka multi-funkcyjnych produktów Say hi zapewni skórze to, czego potrzebuje najbardziej w danym momencie, niezależnie od pory dnia, roku, czy miejsca na ziemi.

Nasze produkty są kompatybilne. Można je stosować jednocześnie, bez obciążania skóry, czasu i budżetu. Bo lepiej przeznaczyć go na wakacje! :))

ŚWIADOMA PIELĘGNACJA

Say hi to świadoma pielęgnacja. Mówimy „Hi” skutecznym, ale łagodnym dla skóry składnikom & „Bye” substancjom drażniącym, alergizującym i wysuszającym skórę. Używamy tylko najdelikatniejszych emolientów, emulgatorów i konserwantów, a kolory wszystkich produktów są w 100% dziełem natury.

Formuły pielęgnacyjne Say hi tworzone są w zgodzie z najwyższymi standardami jakości i przejrzystości. Używamy naturalnych surowców w takich stężeniach, które gwarantują najlepsze efekty. Czasami wspomagamy się przebadanymi naukowo syntetycznymi składnikami aktywnymi, ale tylko wtedy, gdy jest to niezbędne dla osiągnięcia celów kuracji.

Wszystkie produkty są wegańskie i zgodnie z wytycznymi UE nietestowane na zwierzętach. Nadają się do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, w tym problematycznej, wrażliwej i reaktywnej. Ich składy są bezpieczne dla kobiet w ciąży i karmiących.

OPRACOWANA Z MYŚLĄ O TOBIE I W TROSCE O NASZĄ PLANETĘ

 Produkujemy lokalnie w Polsce, używając naturalnych składników pozyskiwanych w etyczny sposób z certyfikatami Ecocert. Śledzimy nasz łańcuch dostaw aż do źródła. Ograniczyliśmy opakowanie do minimum, ponieważ liczy się to co w środku. Minimalizujemy zużycie plastiku, wykorzystując najprostsze słoiczki z cienkiego, transparentnego szkła.  Wszystkie nasze opakowania nadają się do recyclingu. 

Kartoniki zewnętrzne wykonane zostały z papieru strukturalnego z certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council). Nie pakujemy niczego w folie. Wysyłamy zamówienia w najprostszych ekologicznych pudełkach z recyclingu, wypełnionych biodegradowalnymi chrupkami i zaklejonych papierową taśmą z certyfikatem FSC.