Marka: Seboradin

Misją firmy jest podtrzymanie tradycji w tworzeniu skutecznych, inspirowanych naturą kosmetyków, zapewniających zdrowie i urodę.

 

Marka Seboradin to wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji włosów, skóry głowy i ciała. To silna, prężnie rozwijająca się marka, obecna na rynku od 1978 r. Seboradin to skuteczne produkty – wieloskładnikowe, bogate w substancje czynne pochodzenia naturalnego. Do ich produkcji stosowane są wysokiej jakości składniki, posiadające kliniczne potwierdzenia skuteczności. Efekty działania kuracji potwierdzane są badaniami w niezależnych ośrodkach badawczych.

 

Kuracje Seboradin zostały opracowane tak, aby kompleksowo zadbać o zdrowie oraz piękno włosów i skóry. Pozwalają dobrać skuteczne preparaty na każdym etapie pielęgnacji i stworzyć kompleksowe terapie przeciwko problemom skóry głowy i włosów zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci.

 

W celu osiągnięcia najlepszych efektów kuracji, istotne jest działanie kompleksowe poprzez zastosowanie wszystkich etapów pielęgnacji. Począwszy od tych podstawowych, jak oczyszczanie, kondycjonowanie włosów oraz odżywienie ich cebulek, po te wspomagające jak peelingowanie skóry głowy oraz suplementacja. Bardzo ważna jest też systematyczność stosowania, a także czas trwania kuracji.