Marka: Senelle

SENELLE – CHRONI TWOJE PIĘKNO. Naturalna pielęgnacja PRO-AGE z Oléoactif

Oléoactif® DIAM oraz Oléoactif® Pomegranate to aktywne kompleksy lipidowe, będące bazą wszystkich serii kosmetyków naszej marki. Zapewniają głębokie nawilżenie i regenerację warstwy ochronnej skory, a tym samym skuteczną walkę z objawami starzenia się. Jednocześnie kosmetyki Senelle odpowiadają na potrzeby kobiet w każdym wieku, biorąc pod uwagę zmiany zachodzące w ich ciele z upływem lat. Dzięki Oléoactif ochrona młodości skóry wrażliwej bez podrażnień jest możliwa. Już nie musisz stać przed wyborem między skutecznością przeciwzmarszczkową a równowagą skóry wrażliwej. Senelle nie wybiera, Senelle daje najlepszą ochronę naturalnego piękna. 

PRO- AGE - kobieca filozofia

Senelle akceptuje Cię taką, jaka jesteś. Skóra nie ma wieku, za to ma określone potrzeby. Senelle promuje empatię dla skóry. Skóra to największy i absolutnie niezwykły organ. Warto być dla niej dobrą i wyrozumiałą, jednocześnie poświęcając jej uwagę. Warto chronić jej naturalne piękno niezależnie od upływu czasu i zmian, jakie w niej zachodzą. Bez stresu. Kosmetyki Senelle nie walczą z naturą. Są dostosowane do stylu życia i zmian zachodzących z wiekiem, jednocześnie oferując receptury zachowujące młodość – nawilżanie, odżywienie, regenerację czy wzmacnianie naczynek. Ochrona ciała w duchu pro-age to najlepsze, co można sobie podarować. 

Senelle w zgodzie z naturą

Senelle troszczy się o Ciebie i o środowisko. Firma, co z pewnością docenią nowoczesne kobiety, nie testuje swoich produktów na zwierzętach (potwierdzone międzynarodowym certyfikatem PETA Cruelty Free). Wszystkich produktów mogą używać wegetarianie, a lwią część z nich – również weganie. Kosmetyki są wolne od sztucznych barwników oraz środków petrochemicznych. Senelle zapewnia o zastosowaniu ekologicznych i nowoczesnych procesów produkcyjnych, mocno ograniczając odpady. Opakowania są biodegradowalne lub możliwe, w dużym stopniu do przetworzenia. Senelle dba o Ciebie i naturalne środowisko.

Oléoactif w każdym produkcie jako naturalna ochrona przed wczesnym starzeniem się skóry czyni Senelle najlepszą opiekunką kobiet, które chcą żyć w duchu pro-age.