Marka: Sensodyne

Sensodyne Classic czy Whitening? Wybierz serię dla Ciebie i Twojej rodziny

Marka Sensodyne od lat cieszy się dużą popularnością – nie tylko w naszym kraju. Każda pasta Sensodyne to synonim produktu najwyższej jakości, opracowanego przez najlepszych ekspertów i przynoszącego realne korzyści z jego stosowania.

Firma działa od 1961 roku i współpracuje z wieloma instytucjami naukowymi oraz laboratoriami. Dzięki tej współpracy powstają nowe linie produktów, jak choćby Sensodyne Whitening czy Sensodyne Classic.

Jeśli nie chcesz w przyszłości, wydać majątku na wizyty u stomatologa, już dziś zainwestuj w pastę Sensodyne. Cena produktów jest przystępna, a dostępność – bardzo duża.

Sensodyne Classic – od tego wszystko się zaczęło

Sensodyne Classic to pierwszy produkt, jaki marka wypuściła na rynek. Pasta chroni przed nadwrażliwością zębów i dziąseł przez 24 godziny na dobę. Zawiera chlorek strontu i pomaga chronić nerwy zębowe przez czynnikami drażniącymi powodującymi nagły i intensywny ból. Jakie inne zalety posiada pasta Sensodyne? Cena w stosunku do jakości jest naprawdę niewielka – i właśnie to doceniają zarówno użytkownicy, jak i stomatolodzy.

Sensodyne Whitening – białe, lśniące zęby to Twoja wizytówka

Inną pastą, o której warto wspomnieć, to Sensodyne Whitening. Poza tym, że jak każda pasta Sensosyne chroni zęby przed nadwrażliwością, pomaga przywracać naturalną biel szkliwa. Niestety z różnych powodów nie każdy z nas może pochwalić się śnieżnobiałym uśmiechem, a zabieg wybielania jest kosztowny i nie zawsze skuteczny.

 Sensodyne Whitening skutecznie usuwa przebarwienia z zębów, dokładnie czyści zęby i pomaga dbać o higienę jamy ustnej każdego dnia. Chroni przed powstawaniem kamienia nazębnego, który jest bezpośrednią przyczyną powstawania próchnicy.

Czy pasta Sensodyne to produkt dla Ciebie?

W czasie jedzenia słodyczy odczuwasz nieprzyjemny ból zębów? Czujesz kłucie w czasie picia gorących napojów lub jedzenia lodów? Szczotkowanie zębów kończy się krwawieniem z dziąseł? Wszystkie wyżej wymienione objawy mogą świadczyć o tym, że masz nadwrażliwość zębów. W tym przypadku pomogą Ci produkty Sensodyne.

Pasta Sensodyne zmniejsza ból spowodowany wrażliwością zębów, a także zapewnia ochronę zębom i dziąsłom przez cały dzień, w czasie którego narażone są na działanie wielu czynników, jak choćby kawa, słodycze czy dym papierosowy.

Produkty marki Sensodyne, a także innych producentów past do zębów znajdziesz w drogerii internetowej Super-Pharm. Oferujemy również szeroką gamę kosmetyków dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci do pielęgnacji twarzy, włosów i ciała. Zapraszamy na zakupy!