Marka: Silan

Jak powstała marka Silan?

Silan to popularny producent środków do zmiękczania tkanin, należący do koncernu Henkel, obecny na rynku od 1965 roku. Wśród asortymentu firmy znaleźć płyny do płukania z kategorii:

  • Classic – linia podstawowa i najbardziej wszechstronna;
  • Aromatherapy – linia wzbogacona olejkami eterycznymi o długiej żywotności;
  • Fresh Control – linia zapachów higienicznie świeżych;
  • Naturals – linia wykorzystująca składniki pochodzenia naturalnego (m.in. wodę kokosową);
  • Sensitive – linia dla osób o wrażliwej skórze, zwłaszcza dzieci, (np. płyn do płukania Silan Sensitive);
  • Supreme  – linia aromatów wykorzystywanych m.in. podczas tworzenia luksusowych perfum.

Silan jest zaangażowane w działania proekologiczne, co odzwierciedla się w polityce firmy dotyczącej zrównoważonego rozwoju. Stosuje m.in. opakowania z recyklingu oraz prowadzi programy odzysku, aby zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko naturalne. Ponadto przedsiębiorstwo jest znane z innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym dostarcza środki piorące o wysokiej jakości i wydajności w przystępnej dla wszystkich cenie.

Historia marki Silan

Historia Silan sięga lat 60. XX wieku, kiedy to Henkel wprowadził na rynek pierwszy na świecie płynny zmiękczacz tkanin. W ciągu kolejnych dziesięcioleci firma wprowadzała na rynek wiele innowacyjnych produktów, w tym:

  • kapsułki zapachowe do prania;
  • środki piorące do prania w niskich temperaturach;
  • zmiękczacze tkanin o wydłużonym działaniu;
  • płyny do płukania o delikatnych, naturalnych zapachach.

Produkty marki Silan

Ofertę Silan stanowią płyny do płukania – to specjalne preparaty służące do zmiękczania tkanin i nadawania im przyjemnego zapachu. Należy zastosować je podczas ostatniego cyklu płukania w pralce lub dodać bezpośrednio do płuczki podczas płukania ręcznego. Po użyciu ich odzież zyskuje świeży, trwały zapach oraz staje się miękka i przyjemna w dotyku.

Wszystkie produkty Silan są bezpieczne do użytku i nie wywołują podrażnień na skórze użytkownika. Dostępne w ekonomicznych, przyjaznych środowisku opakowaniach o pojemności 600, 800 i 900 ml – butelki nadają się do recyklingu.

Płyny do płukania Silan

W sprzedaży drogerii Super-Pharm dostępne produkty Silan to:

Wykorzystują formułę mikrokapsułek zapachowych oraz zapewniają intensywny i długotrwały aromat nawet do 140 dni od prania. Stosowanie płynów do płukania nie tylko poprawia jakość tkanin, ale także wpływa na oszczędność energii, ponieważ miękkie są łatwiejsze w prasowaniu i szybciej schną.

FAQ

Silan – który pachnie najładniej?

W ofercie drogerii Super-Pharm dostępne są płyny do płukania Silan o zapachach świeżego prania, kwiatu magnolii, aromatów francuskich – wybór produktu powinien być uzależniony od preferencji osobistych; jednym z najczęściej wybieranych środków czystości marki jest Silan Fresh Sky. 

Silan – jak stosować?

Płyn do płukania Silan należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta, które znajdują się na opakowaniu produktu, tj. dodać odpowiednią ilość środku czystości do wody podczas ostatniego cyklu płukania w pralce lub dodać go bezpośrednio do płuczki podczas ręcznego płukania.

Ile kosztuje Silan?

Ceny płynów do płukania Silan w drogerii Super-Pharm wynoszą 12,99 zł, 11,99 zł i 16,99 zł (nie uwzględniając promocji).

Silan – co to za marka

Silan to należąca do Henkel marka zajmująca się produkcją środków piorących. Oferowane przez nią preparaty służą do zmiękczania tkanin oraz nadawania im przyjemnego zapachu podczas prania.