Marka: Simply More

Simply More to marka kosmetyków zupełnie inna od wszystkich. Od clean beauty poszliśmy o krok dalej i stworzyliśmy clear beauty-otwarcie i transparentnie mówimy o składnikach, surowcach, ich działaniu i pochodzeniu. Jesteśmy marką kosmetyczną, która zachęca do tego, by kupować mniej. Ze względu na dobro Twojej skóry, ale także naszej planety.

Dlaczego jesteśmy inni?

1.Działamy w duchu skinimalismu, czyli zapewniamy skórze wszystko czego potrzebuje z pomocą minimalnej ilości kosmetyków! Dlaczego? W trosce o Twoją skórę, która jest często przeciążona nadmiarem kosmetyków i niedopasowanych składników, co powoduje podrażnienia, stany zapalne i wypryski - czyli wszystko to, czego nie chcesz widzieć na swojej twarzy. Dlatego nasze produkty to prawdziwe multitaskery - doskonale zbalansowane składy dbają o skórę kompleksowo już od pierwszego kroku. Dodatkowo działają synergicznie, czyli używane razem, maksymalizują efekty dla skóry, bez jej przeciążania.

2.Simply More to naturalne dermokosmetyki tworzone w Polsce przez najlepszych specjalistów. Wszystkie nasze produkty poddaliśmy restrykcyjnym badaniom i potwierdziliśmy, że są bezpieczne dla skór wrażliwych i ze skłonnościami do uczuleń. W naszych formułach znajdziesz niezbędną liczbę, starannie wyselekcjonowanych składników, bez zbędnych zapychaczy - wszystkie najwyższej jakości, objęte certyfikacjami Ecocert i COSMOS. Wszystkie surowce są w 100% naturalnego pochodzenia, a formuły są delikatne i pozbawione substancji zapachowych. Setki opinii potwierdzają, że nasze kosmetyki sprawdzają się doskonale w przypadku skór problematycznych - AZS, ŁZS, skórą naczyniową, z trądzikiem różowatym, czy androgennym oraz przy kuracjach (np. izotekiem).

3.Jako jedyna marka kosmetyczna w Europie zachęcamy do kupowania mniejszej ilości kosmetyków. Rewolucjonizujemy rynek beauty! To nie prawda, że potrzebujesz kilkunastu etapów pielęgnacji, aby Twoja skóra była zdrowa. Więcej kosmetyków nie oznacza lepszej pielęgnacji - po prostu. Twoja skóra to doskonały ekosystem, który potrzebuje mądrego wsparcia. Nasza delikatna pielęgnacja ją odciąży, ureguluje i przywróci równowagę. A Ty odzyskasz naturalne, zdrowe glow cery.

4.Jesteśmy marką clear beauty. Co to oznacza w praktyce? Od początku do końca stawiamy na transparentną komunikację. Dokładnie opisujemy pochodzenie i funkcje składników użytych w naszych formułach, nie używamy tajemnicznych skrótów i niezrozumiałych terminów. To dlatego, że jesteśmy dumni z naszych receptur - stworzonych z najwyższej jakości, w 100% naturalnych surowców. Nasze kosmetyki są wegańskie, cruelty free, bezzapachowe i dokładnie przetestowane.

5.Działamy w duchu less is more - czyli mniej znaczy więcej. Dotyczy to nie tylko ilości produktów i składników, ale także naszego całościowego wpływu na środowisko. Staramy się ograniczać nasz globalny ślad węglowy. Zminimalizowaliśmy ilość opakowań i pozbawiliśmy nasze produkty kartoników. Etykiety drukujemy na materiale z recyklatów, a opakowania kupujemy od producentów z Polski oraz Niemiec, tym samym ograniczając emisję CO2 związaną z transportem z Azji. Wykorzystujemy butelki wyprodukowane z materiału bazującego na trzcinie cukrowej. Do tego wszystkie nasze opakowania mogą zostać w całości poddane recyklingowi.