Marka: Splat

Splat – pasta do zębów, której warto spróbować

Splat to rosyjska marka, która specjalizuje się  w produktach do higieny jamy ustnej. Jak mówią sami przedstawiciele firmy, misją Splat jest pomoc ludziom w tym, by byli zdrowi, atrakcyjni i osiągali sukcesy.

Pasta do zębów Splat to produkt, którego jakość została poparta wieloma badaniami oraz testami, które przeprowadziły wiodące instytuty badawcze z Rosji, Unii Europejskiej, a nawet Japonii. Nic dziwnego, ponieważ Splat sprzedaje swoje artykuły do ponad 28 krajów na całym świecie.

Warto wiedzieć, że choć Splat pasty do zębów traktuje priorytetowo, to produkuje również inne produkty do higieny jamy ustnej. Są to między innymi szczoteczki do mycia zębów, płyny do płukania ust oraz nici dentystyczne. Rosyjska marka wypuściła również pastę do zębów stworzoną z myślą o najmłodszych.

Pasta do zębów Splat – co warto o niej wiedzieć?

Najbardziej rozpoznawalnym produktem Splat są pasty do zębów – powstało ich już kilkanaście. Dzięki tak dużemu wyborowi, każdy znajdzie produkt dopasowany do jego indywidualnych potrzeb, oczekiwań i gustu. Każda wyprodukowana przez Splat pasta do zębów dokładnie czyści zęby i zapobiega przed powstawaniem próchnicy oraz rozwijaniem się bakterii, które uszkadzają delikatne szkliwo.

Pasta Splat – opinie użytkowników są dla nas najważniejsze

Pierwszy raz słyszysz o pastach Splat? Opinie o tych produktach coraz częściej pojawiają się w polskim Internecie. Jeśli znasz już tę markę, podziel się swoją opinią w naszym sklepie internetowym Super-Pharm. Dzięki temu również inni użytkownicy będą mogli dowiedzieć się czegoś więcej o tych pastach.

Szukasz dobrej jakości produktów do pielęgnacji jamy ustnej dla Ciebie i Twoich najbliższych? Sklep internetowy Super-Pharm oferuje szeroki wybór rozmaitych produktów od polskich i zagranicznych producentów. W naszym asortymencie znajdziesz również perfumy, kosmetyki do pielęgnacji włosów, ciała oraz twarzy oraz środki do golenia czy dezodoranty. Serdecznie zapraszamy na wygodne i szybkie zakupy online!