Marka: The Saem

The Saem, czyli koreańskie rytuały piękna w Twoim domu

Marka kosmetyków The Saem bazuje na 10 koreańskich krokach pielęgnacyjnych odpowiadających na potrzeby każdej skóry. Składniki zaczerpnięte z niesamowitych, nieraz nieznanych, najczystszych miejsc na świecie połączone z naukową wiedzą to odpowiedź na potrzeby każdego rodzaju cery. Odwiedzając Nową Zelandię, The Saem odkrył moc nawilżenia pochodzącą z rosnącego tam lnu Harakere. Z kolei wizyta w najczystszej na świecie wyspie Jeju skutkowała poznaniem aloesu, na którym opiera się linia Jeju Aloes Fresh. Czerpiąc najlepsze składniki wprost z natury, The Saem stworzyło linie dedykowane zróżnicowanym potrzebom cery – zarówno tej, która potrzebuje solidnej dawki nawilżenia każdego dnia, suchej, z tendencją do przetłuszczania, jak i cerze dojrzałej, potrzebującej wzmocnionego działania anti-aging. To kosmetyki o delikatnych składach, a jednocześnie skutecznym działaniu.

Hybrydowa pielęgnacja skóry z marką The Saem

Koreańska pielęgnacja zakłada 10 kroków w trosce o odpowiednio oczyszczoną, nawilżoną, zabezpieczoną i przygotowaną na wyzwania każdego dnia skórę. Na wykonywanie rozbudowanych pielęgnacyjnych czynności każdego dnia nie zawsze mamy czas w wirze codziennych obowiązków. Marka The Saem proponuje więc hybrydową pielęgnację skóry, pozwalającą tworzyć rytuały stworzone z myślą o porannej i wieczornej pielęgnacji. Coś dla siebie znajdą tutaj miłośnicy kosmetyków z aloesem - Linia Jeju Fresh Aloe to uniwersalne produkty do pielęgnacji skóry twarzy i ciała oparte o aloes pochodzący z jednego z najczystszych miejsc na świecie – koreańskiej wyspy Jeju, zapewniający skórze ukojenie oraz solidną porcję nawilżenia i witalności. Z kolei kosmetyki z linii Waratah intensywnie nawilżą skórę, zapewniając jej elastyczność i pomagając w zachowaniu młodzieńczego blasku - polecane są zwłaszcza do skóry wymagającej nawilżenia oraz dojrzałej. The Saem proponuje również skuteczne produkty do oczyszczenia pod postacią zestawu pianek do mycia opartych o wyciągi z herbaty, a także szeroki wybór kultowego, koreańskiego produktu – masek w płachcie.

Co cechuje wszystkie linie kosmetyków The Saem?

  • receptury oparte są o naturalne składniki zaczerpnięte z unikalnych miejsc na świecie – Nowa Zelandia, koreańska wyspa Jeju, Islandia, Australia
  • wielofunkcyjne zastosowanie produktów
  • składy ograniczające przeznaskórkową utratę wody
  • promotory substancji aktywnych zawartych w kosmetykach, które nakładamy w kolejnych krokach pielęgnacji

Chroń swoją skórę z linią The Saem z SPF!

Oprócz pielęgnacyjnych rytuałów marka The Saem zadba o odpowiednią ochronę Twojej skóry przed promieniowaniem UV, proponując kosmetyki z filtrami SPF - ochronne kremy, ale i kosmetyki przeznaczone do codziennego makijażu pod postacią korektorów – wszystkie one chronią skórę przed powstawaniem zmarszczek, fotostarzeniem oraz tworzeniem zmian pigmentacyjnych. Warto pamiętać, że dzięki zastosowaniu odpowiedniej ochrony, jesteśmy w stanie opóźnić proces starzenia się skóry odpowiedzialną za zmianę owalu twarzy i powstawanie głębokich zmarszczek. Kremy z filtrem SPF The Saem można zabrać ze sobą na wakacje, ale i stosować nakładając pod makijaż każdego dnia dzięki lekkim, nieobciążającym skórę formułom pozostawiającym na skórze efekt subtelnego rozświetlenia.

Uniwersalne produkty nawilżające dla każdego

The Saem troszczy się o także o te rodzaje skór, które wymagają specjalnego traktowania - wzmocnionej dawki nawilżenia, czy z tendencją do przesuszenia. Linia Iceland oparta o krystalicznie czystą, polodowcową wodę z Islandii doskonale odświeża i nawilża skórę suchą, przesuszoną i odwodnioną, zapewniając delikatne uczucie chłodzenia bez niepotrzebnego obciążenia skóry.

Z kolei kosmetyki z linii Urban Eco Harakeke są w 100% wegańskie i nie zawierają wody. Nawilżają, sprawiając, że skóra staje się miękka, elastyczna i odżywiona. Ich lekkie formuły świetnie sprawdzają się w porannej pielęgnacji, zapewniając jej solidną dawkę witalności bez obciążenia. Główny składnik – pochodzący z Nowej Zelandii ekstrakt z lnu Harakeke posiada właściwości nawilżające, przeciwzapalne, kojące i przywracające skórze elastyczność. Najzdrowszy miód na świecie – miód Manuka, który również znajdziesz w składzie linii, działa przeciwstarzeniowo i antybakteryjnie, a hydrolizowany kwas hialuronowy - ułatwia transport substancji aktywnych w głąb skóry.