Marka: Trosska

Trosska - Skuteczna ochrona przeciw infekcjom intymnym Trosska to Polska marka, która powstała z prawdziwej kobiecej potrzeby. 75% kobiet na całym świecie co najmniej raz doświadczy infekcji intymnej a połowie z nich infekcja przytrafi się ponownie. Wobec ograniczonych środków prewencji, dostępnych na rynku, postanowiliśmy stworzyć produkty, które przywrócą kobietom poczucie bezpieczeństwa.

Ochrona miejsc intymnych przed infekcjami

Naszym celem jest ochrona kobiecych miejsc intymnych przed infekcjami pochwy, sromu czy dróg moczowych, wywoływanymi przez chorobotwórcze patogeny. W szczególności wzięliśmy sobie za cel zwalczanie bakterii i grzybów drożdżopodobnych, które najczęściej powodują infekcje intymne u kobiet - Candida albicans, Escherichia coli i Staphylococcus aureus.

99% skuteczności antybakteryjnej i antygrzybiczej

Skuteczność i bezpieczeństwo to kluczowe cechy produktów Trosska. Substancją aktywną w naszych produktach są jony srebra Ag+, a rozwinięta przez nas technologia wykazuje w testach laboratoryjnych 99% skuteczności w ograniczaniu szkodliwych bakterii i grzybów drożdżopodobnych.

Antybakteryjna i antygrzybicza wkładka kąpielowa

Wkładka kąpielowa Trosska to innowacyjny produkt zapobiegający infekcjom intymnym podczas kąpieli. Chroni przed mikroorganizmami, które mogą wywoływać grzybicę, infekcje pochwy lub zapalenia dróg moczowych. Wystarczy umieścić wkładkę w stroju kąpielowym, a ona zapewni antybakteryjną i antygrzybiczą ochronę. Wykonana jest z giętkiego wodoodpornego silikonu, który z łatwością dopasowuje się do kształtu ciała.

Antybakteryjny i antygrzybiczy spray do tekstyliów

Spray do tekstyliów Trosska zapobiega infekcjom intymnym dzięki ograniczeniu namnażania się bakterii i grzybów chorobotwórczych na tekstyliach. Chroni przed infekcjami pochwy i zapaleniem dróg moczowych. Po aplikacji sprayu Trosska, Twoja bielizna nabiera właściwości antybakteryjnych i antygrzybiczych. Jego działanie biobójcze neutralizuje również nieprzyjemny zapach związany z rozwojem bakterii na bieliźnie.