Marka: Unimil

Historia marki Unimil

Unimil to polska firma powstała w 1990 roku. Od tego czasu jej pierwszy produkt, czyli prezerwatywy z poliizoprenu cieszą się popularnością wśród rodzimych konsumentów. Ceniona za wysoką jakość marka stała się jednym z liderów rynku artykułów erotycznych w Polsce. To właśnie do Unimil należy popularna marka SKYN. Z biegiem lat portfolio przedsiębiorstwa powiększało się o kolejne środki i urządzenia mechaniczne. Obecnie w sprzedaży dostępne są m.in. żele i lubrykanty Unimil oraz wibratory, nakładki wibracyjne i masażery intymne.

Uznanie klientów szybko pozwoliło osiągać sukcesy biznesowe. Jednym z nich było zarejestrowanie przedsiębiorstwa jako spółki akcyjnej, a tym samym wejście na parkiet Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Do tej operacji doszło już w 1997 roku. Na uwagę zasługuje także bezprecedensowa akcja wykupienia długów, które w różnych bankach miała Condomi Produktionsbeteiligungs GmbH, czyli koncern, do którego należy Unimil S.A. Choć większość dochodów spółki pochodzi ze sprzedaży artykułów erotycznych, firma produkuje także materiały medyczne z gumy.

O jakości wyrobów firmy świadczą nagrody otrzymywane od prestiżowych gremiów oceniających producentów z różnych branż. Unimil może pochwalić się m.in. laurem Teraz Polska oraz zdobywaniem statuetek Lidera Rynku i Euro Leader w kategorii prezerwatywy. Przedsiębiorstwo ma w swojej kolekcji również złoty medal Międzynarodowych Targów Poznańskich i zwycięstwo w plebiscycie Studencki Produkt Roku. Unimil doceniono ponadto za wizerunek, jaki ma w oczach klientów, co poskutkowało przyznaniem tytułu Cool Brand.

Produkty marki Unimil

W drogerii Super-Pharm można kupić kilka rodzajów wyrobów firmy Unimil. Wśród nich znajdują się prezerwatywy cenionej serii SKYN o kilku poziomach grubości, kształtach i rozmiarach. Dostępne są ponadto artykuły erotyczne takie jak żele intymne, nakładki wibracyjne i wibratory. Wszystkie produkty Unimil wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a także przetestowane. Dzięki temu używające ich osoby oraz ich partnerzy i partnerki mają pewność, że artykuły te są bezpieczne.

Prezerwatywy Unimil

Prezerwatywy Unimil dostępne są w kilku wariantach różniących się wielkością i sposobem wykonania. Podstawową wersję SKYN Original można zastąpić jeszcze cieńszymi prezerwatywami z serii Elite lub Unimil Zero. Część produktów polskiej firmy cechuje się wyjątkową budową. Przykładem są SKYN Intense Feel z falami wypustek położonymi tak, by zapewnić maksymalną przyjemność i odczucia jak najbardziej zbliżone do naturalnych. Warta uwagi jest także linia prezerwatyw smakowych SKYN Cocktail Club Box. W opakowaniu każda sztuka ma inny zapach, w tym Piña Colada, Passion Daiquiri i Cherry Sunrise.

Wibratory, masażery i nakładki wibracyjne Unimil

Wibratory Unimil to urządzenia odznaczające się wysoką funkcjonalnością i łatwą konserwacją. Wykonane są z przyjaznych dla ciała materiałów takich jak silikon. Niektóre modele, np. SKYN Vibes Vibrator, wyposażone są w podświetlany panel sterowania, dzięki któremu szybko można wybrać żądany tryb pracy. Zaletą wibratorów z serii SKYN są wytrzymałe akumulatory. Są one w stanie działać nawet przez kilka godzin bez przerwy. Energię uzupełnia się w prosty sposób przy pomocy uniwersalnego przewodu USB. Co więcej, produkty te nadają się do używania z lubrykantami i prezerwatywami, czego przykładem jest masażer SKYN Thrill.

W portfolio produktów znajdują się również stymulatory łechtaczek i nakładki wibracyjne. Również w ich przypadku można wybierać spośród wielu trybów wibracji. Niektóre urządzenia, np. Unimil Multibrand Clitoral Massager to konstrukcje wyposażone w moduł Bluetooth. Pozwala on na proste sterowanie urządzeniem przy pomocy pilota. Jest to wygodne rozwiązanie zarówno dla osób używających stymulatora samodzielnie, jak i w parze. Niewielkie rozmiary i nierzucające się w oczy woreczki lub pudełka umożliwiają bezpieczne i dyskretne przechowywanie masażera w domu oraz torbie podróżnej.

Żele intymne Unimil

Ofertę produktów dostępnych w Super-Pharm uzupełniają żele intymne Unimil. Ich konsystencja została przygotowana w taki sposób, by zapewniać intensywne doznania w trakcie masażu ciała. Co ważne, w parze z przyjemnością idzie praktyczność. Substancje, z których wytwarza się żele, mają neutralne dla skóry pH oraz przechodzą testy dermatologiczne. Nie są ponadto tłuste i klejące, co sprawia, że po wchłonięciu przez skórę nie pozostaje nieprzyjemne uczucie. Nie wywołują też bolesnych reakcji żołądka po połknięciu. Można ich używać razem z prezerwatywą. Do tego ładnie pachną, tak jak choćby żel Unimil Soczysta Truskawka.

FAQ:

Unimil – gdzie kupić?

Produkty marki Unimil można kupić w drogeriach, aptekach oraz sklepach erotycznych i ogólnobranżowych w całym kraju. Jedną z sieci handlowych sprzedających artykuły erotyczne tej polskiej firmy jest Super-Pharm.

Klienci mogą wybierać spośród takich towarów jak prezerwatywy w różnych wariantach wielkości, grubości, kształtu i smaku (lub go pozbawionych) oraz żeli stymulujących i zwiększających doznania. Oprócz tego za pośrednictwem sklepów stacjonarnych i internetowych Unimil sprzedaje urządzenia erotyczne, w tym wibratory, masażery łechtaczek i nakładki wibracyjne.

Unimil – co to?

Unimil to polska firma zajmująca się głównie przetwórstwem gum na artykuły erotyczne i medyczne. Znana jest przede wszystkim z produkcji prezerwatyw. Obecnie w sprzedaży dostępne są także żele erotyczne oraz urządzenia takie jak wibratory, nakładki wibracyjne i masażery łechtaczki. Unimil istnieje od 1990 roku, będąc obecnie spółką akcyjną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Większościowym udziałowcem przedsiębiorstwa jest niemiecki koncern Condomi Produktionsbeteiligungs GmbH. Jedną z najbardziej znanych marek w portfolio Unimil jest SKYN. Firma może pochwalić się wieloma nagrodami, w tym m.in. Teraz Polska i Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz tytułem Cool Brand.