Marka: Valentino

Valentino to słynny włoski dom mody, który powstał w 1960 roku. Nazwę otrzymał po swoim założycielu Valentino Garavanim. Moda stała się ważnym elementem życia projektanta już w najmłodszych latach, co przerodziło się w rozpoznawalny na całym świecie styl, który zagwarantował Valentino ogromny sukces. W jego kreacje ubierało się wiele sław, w tym Jackie Kennedy.

Rozpoznawalność i zainteresowanie marką przyczyniły się także do tego, że w portfolio Valentino poza ubraniami znalazły się inne produkty, w tym perfumy czy okulary.

Produkty marki Valentino

Zapachy Valentino to zestawienie tradycji i nowoczesności – to, co dobrze znane, splata się z innowacyjnością. Perfumy przełamują bariery, wydają się łączyć w sobie haute couture i kulturę uliczną. W ten sposób tworzy się niepowtarzalny efekt w stylu old money.

Perfumy marki Valentino

Perfumy damskie Valentino Voce Viva, które powstały w 2020 roku, świetnie nawiązują do tradycji marki. Połączenie cytrusów i białych kwiatów sprawia, że zapach jest odświeżający, a jednocześnie pozostawia po sobie delikatną słodkość. Aromat wykreowany przez Amandine Clerc-Marie i Honorine Blanc można określić zamkniętym we flakonie ideałem kobiecego piękna.

Cytrynowe nuty głowy po czasie ustępują miejsca kwiatom pomarańczy i gardenii, aby następnie na skórze pozostały wyczuwalne słodkie akordy;

  • wanilii;
  • fasoli tonki;
  • piżma;
  • drzewa sandałowego;
  • dębowego mchu.

Mocne wykończenie ma być niczym głos świadomej, wyrazistej kobiety, która doskonale wie, jak najlepiej o siebie zadbać.

Panie noszące takie zapachy lubią sięgać po swoje, podróżować i odkrywać nowe miejsca dla siebie. Dlatego właściwym zakupem będzie także zestaw perfum Valentino Voce Vica, w którym znajdują się: produkt we flakoniku oraz w rozmiarze podróżnym. Dzięki temu w każdym miejscu można dodać sobie pewności i skropić się słodkim, a jednocześnie orzeźwiającym aromatem.

FAQ

Ile kosztują perfumy Valentino?

Perfumy Valentino dostępne w drogerii Super-Pharm to jedne z najbardziej rozpoznawalnych zapachów włoskiego domu mody. Ich ceny wahają się od 200 zł do 500 zł, co zależy m.in. od pojemności flakonu.

Jak rozpoznać oryginał perfum Valentino?

Aby sprawdzić, czy perfumy są oryginalne, należy zweryfikować numer seryjny produktu np. w przeznaczonej do tego celu wyszukiwarce internetowej. Warto także porównać jakość wykonania – zarówno kartonika, jak i samego flakonu. W przypadku perfum Valentino ważne będą detale, których nie posiadają podrabiane zapachy.

Które perfumy damskie Valentino wybrać?

Jedną z ciekawszych propozycji Valentino są perfumy Valentino Voce Viva. Zapach jest wyjątkowo kobiecy, cytrusowo-słodki. Jednocześnie mocna, korzenna baza sprawia, że kompozycja nie jest mdła i trudno się nią znudzić.