Marka: VIRIDIAN

Viridian – o firmie

Viridian Nutrition to brytyjska firma założona w 1999 roku. Jej founderką jest Cheryl Thallon. Przedsiębiorstwo produkuje etyczne suplementy diety. Oznacza to, że przy tworzeniu kompozycji stara się działać z jak najmniejszą szkodą dla środowiska. Co kluczowe, prawie połowa asortymentu marki ma certyfikat organizacji Soil Association.

Produkty marki Viridian

Produkty marki powstają z naturalnych składników i bez zastosowania zbędnych dodatków. Rośliny wykorzystywane do pozyskiwania komponentów hoduje się na uprawach wolnych od pestycydów i GMO. Tworzone są w taki sposób, aby mogły z nich korzystać zróżnicowane grupy odbiorców, w tym m.in.:

  • sportowcy;
  • wegetarianie;
  • weganie.

Należy jednak pamiętać, że przed zakupem suplementów diety trzeba skonsultować się z lekarzem. Powinno się wykonać badania, które pomogą dobrać odpowiednie produkty. Następnie wolno je przyjmować jedynie według zaleceń na ulotce.

Witaminy marki Viridian

Viridian Witamina C Extra 950 mg to kapsułki z kwasem askorbinowym z dodatkiem metabolitów liposomalnych. Witamina C w tej postaci szybko się wchłania i w większej ilości dociera do komórek organizmu. Wpływa ona na układ odpornościowy, zęby czy kości. Może też pomagać w stymulacji kolagenu w skórze.

Innym wariantem z asortymentu marki jest Viridian Naturalna Witamina E 330 mg (400 IU). Właściwości produktu sprawiają, że wpływa on na ochronę przed stresem oksydacyjnym, a co za tym idzie, zapobiega niektórym chorobom. To w pełni naturalny wyrób, który nie zawiera żadnych dodatków.

Preparaty marki Viridian

Firma produkuje również preparaty o mocno ukierunkowanym działaniu, których przykładem jest Viridian Fertility For Women Płodność Dla Kobiet. Dostarcza on do organizmu:

  • kwas foliowy;
  • kwas alfa;
  • kwas DHA;
  • mangan;
  • miedź;
  • cynk;
  • żelazo.

Kompozycja powstała z myślą o kobietach starających się o dziecko. Ma ona wspomagać podział komórkowy w trakcie ciąży i utrzymywać w normie funkcje psychologiczne.

Viridian Mannoza z Żurawiną PH to preparat wspomagający układ moczowy. Składniki aktywne produktu mają właściwości zapobiegające gromadzeniu się bakterii w drogach moczowych. Dodatkowo w kompozycji znajdują się potas i witamina C. Da się też nabyć samodzielną żurawinę w kapsułkach Viridian Żurawina Ekstrakt.

Kolejny przykład to preparat uspokajający i ułatwiający zasypianie Viridian L-Teanina z Melisą. Może przyczyniać się do odprężenia, relaksować i wspomagać zdrowy, spokojny sen. Przy stosowaniu tej oraz pozostałych kompozycji koniecznie trzeba zapoznać się z ulotką.

Probiotyki marki Viridian

Firma produkuje również probiotyki, a wśród nich znajduje się Viridian Synerbio Lactobacillus Rhamnosus GG. Kapsułki zawierają szczepy dobrych bakterii i nadają się do użytku przez wegan oraz wegetarian. Produkt może okazać się przydatny w trakcie zażywania antybiotyku czy walki z biegunką.

FAQ

Viridian – gdzie kupić?

Suplementy diety Viridian da się nabyć w Super-Pharm. Znajdują się one w asortymencie stacjonarnym i internetowym, ale decyzji o zakupie nie powinno się podejmować samodzielnie. Rekomendowana jest konsultacja z lekarzem lub farmaceutą.

Viridian – co to za suplementy?

Viridian to suplementy produkowane przez firmę z Wielkiej Brytanii, która na rynku działa od 1999 roku. Określa się je mianem etycznych, ponieważ cechują się prostymi, naturalnymi składami, a przy ich tworzeniu uwzględnia się dobro środowiska.

Viridian – jak stosować?

Stosowanie każdego produktu Viridian należy skonsultować z lekarzem lub farmaceutą. Nie wolno przekraczać dawek zalecanych na ulotce dołączonej do opakowania.