Marka: VITAL PROTEINS

Vital Proteins – o marce

Vital Proteins to marka założona w 2013 roku w USA. Zajmuje się suplementami diety w postaci kolagenu, który ma wpływać na wygląd i samopoczucie użytkowników. Firma ma na uwadze, że wraz z wiekiem ludzki organizm produkuje coraz mniej cennego białka, dlatego jego przyjmowanie może okazać się nieocenionym wsparciem dla zdrowia.

Należy jednak pamiętać, że wszystkie suplementy diety powinny być wdrażane pod okiem lekarza. Specjalista musi zlecić badania, które wykażą, czy przyjmowanie kolagenu lub innych składników jest zasadne.

Kolagen stanowi budulec włosów, paznokci i skóry. Znajduje się także w wielu innych częściach ciała, nawet w kościach. Gdy w organizmie zaczyna go brakować, cera staje się wiotka, a pasma słabsze. Vital Proteins deklaruje zatem, że stosowanie suplementów może przyczynić się do poprawy wyglądu.

Produkty marki Vital Proteins

Przedsiębiorstwo podczas tworzenia produktów nie korzysta ze środków syntetycznych. Do pozyskiwania kolagenu wykorzystuje jedynie naturalne komponenty i gorące powietrze pod ciśnieniem. Białko przechodzi kontrolę jakości w niezależnych laboratoriach, aby firma miała pewność co do bezpieczeństwa produktu. Produkcję cechuje:

  • neutralny smak peptydów kolagenowych;
  • opakowania nadające się do recyklingu;
  • troska o naturalne piękno każdego człowieka.

Kolagen marki Vital Proteins

Kolagen wołowy w proszku Vital Proteins Collagen Peptides to produkt bezsmakowy i bezwonny. Dzięki temu można go dodawać do posiłków lub napojów bez wpływu na doznania smakowe. Nie zawiera konserwantów ani sztucznych dodatków i pochodzi w pełni z wołowiny.

Wszystkie suplementy diety należy przyjmować zgodnie z zaleceniami lekarza. Ponadto trzeba zapoznać się z zasadami stosowania zamieszczonymi na ulotce. Nie wolno przekraczać porcji rekomendowanych przez producenta. W tym przypadku zaleca on spożywanie 10-20 g proszku dziennie.

Kolagen rybi w proszku Vital Proteins Marine Collagen Proszek może poprawić kondycję włosów czy stawów, a także zmniejszać łamliwość włosów i paznokci. Powinno się go przechowywać w miejscu, do którego nie mają dostępu dzieci.

  • Są to produkty dla dorosłych.
  • Kobiety w ciąży przed zastosowaniem muszą udać się do lekarza.
  • Nie używać jako zamiennika zbilansowanej i zdrowej diety.

FAQ

Vital Proteins – co to za marka?

Vital Proteins to amerykańska marka produkująca kolagen w postaci suplementów diety. Tworzy receptury z wykorzystaniem jedynie naturalnych komponentów. Proszki są bezwonne i bezsmakowe, aby łatwiej było je przyjmować. Przedsiębiorstwo działa od 2013 roku.

Który kolagen Vital Proteins wybrać?

W celu doboru konkretnego kolagenu najlepiej skonsultować się z lekarzem. To specjalista powinien zajmować się dopasowywaniem receptur do pacjentów na podstawie badań.

Vital Proteins – gdzie kupić?

Produkty Vital Proteins znajdują się w asortymencie Super-Pharm. Można je kupić zarówno stacjonarnie, jak i online.