Marka: Wilkinson

Wilkinson – pozbądź się niechcianego zarostu

Wilkinson jest firmą produkującą maszynki do golenia dla kobiet i mężczyzn oraz inne produkty do pielęgnacji ciała. Od ponad stu lat cieszy się dużym zaufaniem i uznaniem wśród konsumentów, ze względu na szeroki wybór i dobrą jakość produktów. Co może Ci zaproponować?

Maszynka Wilkinson – dokładność w walce z zarostem

Firma Wilkinson regularnie ulepsza swoje dotychczasowe produkty oraz wprowadza coraz to nowsze (wszystkie są dostępne w ofercie drogerii Super-Pharm). Maszynka Wilkinson charakteryzuje się dobrą jakością materiałów, z których wykonane są żyletki, świetnym dostosowywaniem się do skóry i małym prawdopodobieństwem powstania zacięć i podrażnień w czasie golenia. Zobacz flagowe produkty marki Wilkinson w drogerii Super-Pharm!

Wilkinson Quattro – skuteczność do potęgi czwartej

Maszynka Wilkinson Quattro dla kobiet posiada cztery ostrza na ruchowej główce, pasek nawilżający skórę, pasek napinający skórę, kratkę ochronną oraz kolorową, gumową rączkę, która nie wyślizgnie się z ręki podczas kontaktu z wodą. Dzięki tym elementom twoja skóra będzie chroniona przed zacięciami i nawilżona w czasie golenia, które stanie się przyjemnością.

W drogerii Super-Pharm dostępna jest w wersji ze zmiennymi żyletkami, jednorazowej (klasycznej lub z zapachowymi rączkami) oraz bikini, ze specjalnym trymerem.

Wybierz maszynkę Wilkinson dla Ciebie!

Mężczyźni mają do dyspozycji większy wybór różnych rodzajów maszynek Wilkinson Quattro. Wszystkie z nich posiadają cztery ostrza na ruchomej główce, pasek nawilżający z aloesem, pasek napinający skórę, kratkę ochronną oraz lekką, gumową rączkę. Z kolei maszynka Wilkinson Quattro Titanum i Titanum Sensitive ma tytanowe ostrza oraz piąte konturowe, które pozwala precyzyjnie wystylizować baczki, brodę i wąsy.

Kolejna maszynka - Wilkinson Titanum Core Motion - umożliwia ruch główki w zakresie 24°, dzięki czemu maszynka dopasowuje się do golonych kształtów twarzy, a Quatro Titanum Precision posiada trymer, który dodatkowo goli, modeluje i przycina zarost. Oprócz tego dostępna jest też wersja klasyczna z wymiennymi ostrzami. Zobacz je w ofercie drogerii Super-Pharm!

Wilkinson Xtreme3 – najlepiej sprzedająca się maszynka jednorazowa

Maszynka Wilkinson Xtreme3 w wersji kolorystycznej dla kobiet zawiera trzy elastyczne ostrza na ruchomej główce, które idealnie dopasowują się do kształtów skóry, zapewniając idealnie dokładne golenie pod każdym kątem. Kratka ochronna i pasek napinający skórę umożliwiają  golenie bez podrażnień i zacięć.

Maszynka Wilkinson dostępna jest w drogerii Super-Pharm w wielu wariantach – zatem każdy znajdzie produkt dopasowany do jego indywidualnych potrzeb.

Wilkinson Xtreme3 dla mężczyzn jest dostępna w wersji klasycznej z wymiennymi ostrzami, jednorazowej w dwóch wariantach (tradycyjnym oraz o poszerzonym pasku nawilżającym i napinającym skórę w trakcie golenia) oraz Duo Comfort, z dwoma paskami nawilżającymi dla zwiększenia komfortu golenia (jeden pasek nawilża przed ostrzami, a drugi po nich). Maszynka Wilkinson Xtreme3 posiada trzy elastyczne ostrza na ruchomej główce oraz rączkę z gumowym uchwytem.

Zobacz maszynki Wilkinson Quattro, Wilkinson Xtreme3 oraz inne produkty dla kobiet i mężczyzn marki Wilkinson w drogerii internetowej Super-Pharm!