Marka: Yope

Yope – kosmetyki w zgodzie z naturą

Yope to marka polskich kosmetyków naturalnych, która może poszczycić się naprawdę przyjaznym dla skóry i środowiska składem produktów. Produkty Yope: mydła, kremy do rąk czy balsamy do ciała są całkowicie pozbawione silikonów, PEG-ów, SLS-u, parabenów, sztucznych barwników oraz syntetycznych dodatków zapachowych. Dzięki temu Yope kosmetyki nadają się także dla osób z wrażliwą skórą oraz ze skłonnościami do alergii.

Mydła Yope – do łazienki i kuchni

Do kultowych i szeroko rozpoznawalnych produktów tej marki należą mydła Yope. Ich wyróżnikiem są nie tylko przyjazne dla skóry naturalne składy, ale również urocze i zabawne opakowania z grafikami zwierzątek. Dzięki nim mydła Yope stanowią prawdziwą ozdobę łazienki czy kuchni oraz poprawiają nastrój od samego patrzenia.

W szerokiej ofercie marki znajdziesz mydła Yope do codzienego mycia rąk oraz specjalne mydłą “kuchenne”, które pomoże usunąć ze skóry dłoni intensywne zapachy produktów spożywczych (np. czosnku, ryby itp.).

Yope: balsamy do ciała i kremy z dobrym składem

Produkty Yope dostępne w drogerii Super-Pharm to kosmetyki do higieny i pielęgnacji ciała oraz włosów, a także kosmetyki Yope dla dzieci. Marka zadbała o to, aby produkty Yope odpowiadały każdym potrzebom skóry. W ofercie marki znajdziemy zatem Yope balsamy, kremy i inne kosmetyki do skóry wrażliwej, suchej, normalnej, odwodnionej, podrażnionej, pozbawionej elastyczności oraz tłustej.

Produkty Yope to również kosmetyki do włosów, które dedykowane są różnym ich typom (m.in. do włosów normalnych, suchych, zniszczonych, przetłuszczających się itp.). Szampony sprawdzą się u osób z wrażliwą skórą głowy, u których typowe produkty drogeryjne wywołują podrażnienia lub uczulenia. Każdy z produktów Yope zawiera w przeszło dziewięćdziesięciu procentach naturalny skład.

Pokaż więcej
Ładuję...
Minimalna długość zapytania wynosi 3
Podobne wyszukiwania
Vichy
marki
loreal
magento garnier 4807
Cece szampin