Marka: Yoskine

Historia marki Yoskine

Yoskine jest jedną z marek należących do polskiego koncernu Dax Cosmetics, która istnieje już od 35 lat. Dołączenie do japońskiej Rohto Pharmaceuticals Group o ponad stuletniej tradycji pozwoliło stworzyć linię produktów, u podstaw której leży opracowana przez naukowców firmy IN-YO TECHNOLOGY. Jedną z jej części jest IN’DETOX, czyli oczyszczenie komórek skóry z substancji przyczyniających się do pogarszania jej wyglądu, a tym samym przyspieszających starzenie. Pozwala to na przejście do drugiego etapu pielęgnacji – YO’ACTIVE, a więc pobudzania odbudowy komórek. Pozbycie się szkodliwych związków chemicznych w pierwszej fazie procesu sprawia, że odbudowa komórek przebiega znacznie szybciej.

In-Yo, znane w Polsce pod chińską nazwą Yin-Yang, odzwierciedla wartości, jakie kryją się za produktami. Kosmetyki Yoskine łączą w sobie harmonijne podejście do kwestii utrzymywania młodego wyglądu skóry. Stworzone dla kobiet aktywnych, a przy tym dbających o równowagę między życiem zawodowym i prywatnym. Połączenie doświadczeń polskiej marki z wiedzą japońskich naukowców niezmiennie pozwala tworzyć różnorodne produkty marki Yoskine. Kremy, maseczki, peelingi i inne rodzaje kosmetyków składają się na kompleksowy zestaw, dzięki któremu można uczynić swoją skórę zdrową i piękną.

Wysoka skuteczność kosmetyków Yoskine wynika z badań naukowych prowadzonych przez Rohto Pharmaceuticals Group. Powstała w 1899 roku firma posiada własne laboratoria, w których testuje poszczególne składniki. W tworzeniu najwyższej jakości produktów pomaga także bogate doświadczenie międzynarodowe. Polski Dax Cosmetics jest jednym z dwunastu zakładów produkcyjnych rozlokowanych na całym świecie. Dwa z nich znajdują się w Japonii (w Osace i Kioto) a kolejne w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Australii, Chinach, Tajlandii, Wietnamie, Hongkongu oraz Indonezji.

Produkty marki Yoskine

W ofercie drogerii Super-Pharm znajduje się kilkanaście typów kosmetyków marki Yoskine. Maseczki, toniki, balsamy do ciała oraz płyny micelarne to kilka przykładów dostępnych w asortymencie produktów do pielęgnacji. Można zdecydować się także na jeden z kompletów. Taki zestaw Yoskine zawiera np. krem na dzień i na noc, co umożliwia dbanie o skórę za sprawą substancji doskonale uzupełniających swoje działanie. 

Kremy pod oczy Yoskine

Kosmetyki te przeznaczone są do zmniejszania oznak zmęczenia. Przykładem są kremy pod oczy Yoskine Geisha Gold Secret, w których połączono naturalne składniki takie jak zielona herbata Matcha i kofeina. Ich działanie zapewnia wygładzenie skóry, zwiększenie jej jędrności oraz wypełnianie zmarszczek. W Super-Pharm dostępne są także kosmetyki o działaniu odmładzającym i rozświetlającym. Dzięki nim skóra staje się bardziej napięta i odzyskuje swój naturalny blask. Jeśli wymaga ona dodatkowego nawilżenia i odżywienia, oprócz kremu, można wybrać np. serum Yoskine Okinawa Green Caviar.

Peeling Yoskine

Kosmetyki do peelingu marki Yoskine zapewniają kompleksową pielęgnację skóry twarzy. Przy pomocy tych produktów można dokładnie oczyścić cerę i usunąć martwy naskórek. Dzięki temu sprawdzają się nie tylko w codziennej rutynie, ale sprawdzają się również jako dodatkowa pomoc w demakijażu. W rezultacie skóra odzyskuje optymalne nawilżenie, blask i kolor. Ponadto poprawia się jej stan, dzięki czemu wygląda się młodo i promiennie.

Maseczka do twarzy Yoskine

Uzupełnieniem linii kosmetyków polskiej marki są maski Yoskine. Produkty nasączone naturalnymi substancjami dalekowschodniego pochodzenia, takimi jak ekstrakt grzybów shiitake lub czarna herbata, zapewniają kilkutorowe działanie. Przy ich pomocy można pozbyć się oznak zmęczenia, podrażnień oraz zanieczyszczeń. Bestsellerem jest maseczka Yoskine Geisha Sake, która doskonale pobudza komórki do wydzielania kolagenu. Substancja ta ma decydujący wpływ na elastyczność skóry, a to przekłada się na jej odmłodzenie.

FAQ:

Yoskine – co to za firma?

Yoskine to marka należąca do polskiej firmy Dax Cosmetics. Obecnie jest ona częścią japońskiego koncernu Rohto Pharmaceuticals Group produkującego kosmetyki od 1899 roku. Dołączenie do przedsiębiorstwa z siedzibą w Osace umożliwiło podwarszawskiej Dax Cosmetics stworzyć wyjątkową linię Yoskine. Wśród produktów znajdują się kremy do twarzy na dzień i na noc, peelingi, maseczki, toniki i balsamy.

Yoskine – co to za marka?

Yoskine jest jedną z marek Dax Cosmetics. To polskie przedsiębiorstwo od ponad 30 lat tworzy produkty dostępne zarówno na polskim rynku, jak i za granicą. W 2014 roku polska firma została częścią Rohto Pharmaceuticals Group. Ten japoński gigant rynku kosmetycznego o ponad stuletnim doświadczeniu posiada laboratoria, w których testuje swoje produkty.

Yoskine – gdzie kupić?

Produkty marki Yoskine dostępne są w wielu polskich drogeriach m.in. w Super-Pharm. W ofercie znajdują się takie kosmetyki jak serum, krem (do twarzy, pod oczy, na dzień, na noc), tonik, peeling i balsam do ciała. Niektóre z nich są dostępne także w zestawach, co ułatwia kompleksową pielęgnację. Doskonale sprawdzają się komplety złożone z kremów do twarzy na dzień i na noc.