Marka: YVES SAINT LAURENT

Perfumy Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent to od lat jedna z najsłynniejszych marek utożsamianych z modą luksusową. Jej założyciel, Francuz Yves Henri Donat Mathieu Saint Laurent w wieku kilkunastu lat trafił do Paryża, gdzie rozpoczął swoją karierę w domu mody Dior. Zasłynął jako najmłodszy dyrektor kreatywny haute couture, by po kilku latach wypromować swoją własną markę. YSL do dzisiaj uznawane jest za jeden z najbardziej wpływowych domów mody.

Yves Saint Laurent – wyrafinowany zapach awangardy

Kreator przez cały okres swojej twórczości wyróżniał się wyjątkową cechą – każdy projekt, który wyszedł spod jego ręki, charakteryzował się z jednej strony ekskluzywnością i elegancją, a z drugiej strony tak dużym nowatorstwem, że z miejsca cieszył się niespotykaną popularnością. Takie od zawsze były też perfumy Yves Saint Laurent - to kompozycje zapachowe, które trafią w gusta każdego, kto szuka kompromisu pomiędzy tym co klasyczne a niekonwencjonalne.

Damskie i męskie perfumy Yves Saint Laurent

Yves Laurent określany był mianem geniusza i propagatora rewolucyjnych koncepcji. Taką były chociażby pierwsze – i każde kolejne – perfumy, które są sygnowane nazwiskiem projektanta. Współcześnie męskie i damskie zapachy Yves Saint Laurent kierowane są do wszystkich szukających własnego i oryginalnego stylu. Perfumy YSL są wyszukane, zmysłowe i eleganckie zarazem. Stanowią doskonałą definicję paryskiego stylu.