Microlife Termometr Bezkontaktowy NC 200

Brak w magazynie
  • odbiór w sklepie 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot
NOWOŚĆ
p_21841

Microlife Termometr Bezkontaktowy NC 200 Opis produktu

Termometr bezkontaktowy Microlife NC 200

Termometr elektroniczny NC 200 jest produktem wysokiej jakości, wytworzonym według najnowszej technologii i sprawdzonym zgodnie z międzynarodowymi standardami. Wyjątkowa technologia termometru zapewnia zawsze precyzyjny i niezależny od zewnętrznych źródeł ciepła odczyt temperatury.

Termometr bezkontaktowy Microlife NC 200 automatycznie wykonuje pomiar, gdy urządzenie wykryje odległość w granicach 5cm.
Lampka samokontroli z tyłu pokazuje użytkownikowi, że urządzenie znajduje się w odpowiedniej odległości. Automatyczny pomiar z kontrolą odległości Wykonuje pomiar automatycznie, gdy zostanie wykryta odległość w granicach 5cm. Termometr posiada system naprowadzenia do samodzielnego pomiaru. Termometr NC 200 przeznaczony jest do regularnych pomiarów temperatury ludzkiego ciała. Może być używany przez osoby w każdym wieku.
Innowacyjna technologia pomiarów przy użyciu promieni IR pozwala na pomiary bez dotykania mierzonego obiektu. To gwarantuje bezpieczny i higieniczny pomiar w kilka sekund. Szeroki zakres pomiarowy oznacza, że można używać go do pomiaru temperatury ludzkiego ciała na czole a także do sprawdzania temperatury np mleka w butelce lub wody w waniencie oraz temperatury pomieszczenia.

Działanie:
Wielofunkcyjny pomiar czoła, obiektów i temperatury otoczenia w sekundach.
Niebieskie światło śledzenia LED - wskazuje prawidłowy obszar pomiaru i odległość.
Technologia Silent Glow™ - czerwone światło pokaże, czy temperatura przekroczy 37,4°C, kontrola dźwięku (wł/wył) , cicha praca, szczególnie w przypadku pomiarów w nocy.

Microlife Termometr Bezkontaktowy NC 200 Informacje dodatkowe

Opinie Klientów

Wczytywanie komentarzy...

Napisz własną recenzję
Napisz opinięMicrolife Termometr Bezkontaktowy NC 200
Ocena
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie