Nestle Nan 1 Organic, 400 g

mleko początkowe
Produkt niedostępny online

Wysyłka w 24h (nie dot. so-nd)

Odbiór w drogerii Super-Pharm

14,75 zł / 100 g
Nestle Nan 1 Organic, 400 g Nestle Nan 1 Organic, 400 g
0,00 zł w klubie
Powiadom mnie, kiedy artykuł będzie dostępny
Powiadom o dostępności
Z tych danych skorzystamy tylko raz do wysłania powiadomienia, kiedy produkt wróci do oferty.
Produkt niedostępny online

Wysyłka w 24h (nie dot. so-nd)

Odbiór w drogerii Super-Pharm

Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Nestle Nan 1 Organic - mleko modyfikowane dla dzieci

Czy wiesz, że NAN® Organic 1 to mleko początkowe stworzone ze składników pochodzących z hodowli i upraw ekologicznych? Podstawą rolnictwa ekologicznego jest szacunek dla środowiska, troska o dobrostan gleby, zwierząt i roślin, z myślą o przyszłości naszej planety i kolejnych pokoleń. NAN® Organic 1 posiada certykat ekologiczny i jest mlekiem początkowym przeznaczonym dla zdrowych niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią. Na czym polega jego unikalność? Nasi eksperci, inspirując się badaniami nad mlekiem kobiecym, prowadzonymi już od 60 lat, opracowali jego nową recepturę, która zawiera:

  • DHA* – niezbędny nienasycony kwas tłuszczowy z rodziny omega-3
  • L.reuteri – kultury bakterii
  • Oleje roślinne – słonecznikowy i rzepakowy

Składniki: mleko* odtłuszczone, laktoza* (z mleka), oleje roślinne (olej słonecznikowy*, olej rzepakowy*), białko serwatkowe* (z mleka), maltodekstryna*, składniki mineralne (cytrynian wapnia, chlorek potasu, cytrynian potasu, cytrynian sodu, cytrynian magnezu, fosforan sodu, siarczan zelaza (II), siarczan cynku, siarczan miedzi (II), siarczan manganu, jodek potasu, selenian (VI) sodu), olej rybi, emulgator [lecytyny* (z soi)], dwuwinian choliny, aminokwasy (L-fenyloalanina, L-histydyna, L-tryptofan), witaminy (C, E, niacyna, kwas pantotenowy, B1, A, B6, kwas foliowy, K, D, biotyna, B12), inozytol, kultury bakterii L. reuteri (DSM17938**), L-karnityna. Nie zawiera oleju palmowego.
*z rolnictwa ekologicznego **zgodnie z licencja BioGaia AB

 

Opakowanie pozwala na przygotowanie około 31 porcji mleka o pojemności 100 ml, zgodnie z tabelą karmienia.
UWAGA! Podana wielkość porcji jest średnią, jaką zjada dziecko w danym wieku zależnie od indywidualnych potrzeb. Różnice mogą dotyczyć również liczby posiłków. Zawsze konsultuj ilość posiłków z lekarzem prowadzącym. Przechowuj w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu opakowania zawartość zużyj w ciągu 3. tygodni. Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.

WAŻNE: Przygotowuj tylko jedną porcję mleka na raz, którą od razu podasz dziecku i postępuj zawsze zgodnie z instrukcją. Nie przetrzymuj pozostałości po posiłku- wylej je. Zawsze podtrzymuj dziecko podczas karmienia. Dziecko pozostawione bez opieki może się zakrztusić.

Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt i powinno być kontynuowane tak długo, jak to możliwe. Zanim zdecydujesz się stosować mleko początkowe, zasięgnij porady lekarza. Po zakończeniu karmienia mlekiem początkowym NAN® Organic 1, skonsultuj z lekarzem kontynuację karmienia mlekiem następnymNAN® Organic 2 dostosowanym do potrzeb żywieniowych niemowląt powyżej 6. miesiąca życia.

Informacje dodatkowe

Kategoria
Wiek dziecka
Wiek dziecka od 1go dnia życia
  • Wygodny odbiór w sklepie
  • Darmowa Dostawa już od 199zł
  • Bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot

Opinie klientów

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Dostępność w Sklepach

Nestle Nan 1 Organic

Nestle Nan 1 Organic, 400 g

mleko początkowe

Ceny w sklepie online i stacjonarnie mogą się różnić.