Ładuję...

Silcatil Skarpetki Złuszczające

skarpetki żelowe
Produkt dostępny
12,59 zł / 1 szt.
Silcatil Skarpetki Złuszczające Silcatil Skarpetki Złuszczające
Cena od 12,59 zł Normalna cena 12,97 zł
0,00 zł w klubie
Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Silcatil Skarpetki Złuszczające 1 para

Silcatil w postaci skarpetek wypełnionych aktywnie działającym płynem, to bezpieczny i niezwykle prosty zabieg pedicure do samodzielnego wykonania w domu. Roślinne kwasy o działaniu keratolitycznym: salicylowy, glikolowy oraz mlekowy zmiękczają skórę, a następnie zmniejszają grubość warstwy rogowej naskórka. Dodatkowo zawarty w płynie mocznik, znany ze swoich właściwości wiązania wody w głębszych warstwach naskórka, doskonale nawilża skórę stóp, pozostawiając ją miękką i jedwabiście gładką.

Sposób użycia:
Przeciąć skarpetki wzdłuż perforacji. Na umyte i osuszone stopy nałożyć skarpetki, uważając przy tym, aby zawarty w nich płyn nie rozlał się. Dopasować skarpetki do rozmiaru stopy za pomocą dołączonego do nich paska samoprzylepnego. Dla lepszego efektu i komfortu założyć dodatkowe bawełniane skarpetki. Skarpetki pozostawić na stopach ok. 120 minut, następnie zdjąć, zmyć nadmiar płynu i wytrzeć stopy suchym ręcznikiem. 

Produkt przeznaczony jest do jednorazowego użycia. Efekty zabiegu mogą być uzależnione od kondycji skóry stóp i widoczne są po ok. 5-10 dniach po zastosowaniu skarpetek. W przypadku potrzeby osiągnięcia silniejszego efektu złuszczenia, można zastosować produkt powtórnie po upływie 2 tygodni od pierwszego zastosowania.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. W przypadku pojawienia się w miejscu stosowania podrażnienia w postaci pieczenia, świądu lub rumienia należy przerwać stosowania produktu.

Składniki: Aqua, Alcohol, Glycerin, Urea, Glycolic acid, Lactic acid, Lavendula angustifolia (lavender oil), Salicylic acid, PQ-10 Polyquaternium-10, PEG 40 Hydrogenated Castor Oil, Tocopherol, Sodium hydroxide

Dodatkowe informacje

Marka
Marka SILCATIL

Wygodny odbiór w sklepie

Darmowa Dostawa

Bezpieczne płatności online

14 dni na zwrot

Opinie klientów

Produkt nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą opinię.
Write Review
Napisz opinię