Ładuję...

Solgar 7

preparat na stawy
Produkt dostępny
3,50 zł / 1 szt.
Solgar 7 Solgar 7
Cena od 104,99 zł Normalna cena 149,99 zł
0,00 zł w klubie
Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Solgar 7 Preparat Nowej Generacji "Poglukozaminowej" - 30 kapsułek

OPIS PRODUKTU

Solgar 7 – to preparat nowej generacji. Efektywnie wspierający ruchomość, elastyczność i zakres ruchu w stawach. Przełomowy skład łączy siedem (7) bioaktywnych składników regulacyjnych i odżywczych dzięki czemu jego stosowanie niebywale skutecznie niweluje kłopoty ze stawami wywołane przez ćwiczenia, upływ czasu czy też podjętą aktywność fizyczną i rekreacyjną. Wyraźna poprawa komfortu stawów już po pierwszych 7 dniach stosowania. Preparat równoważy oddziaływanie czynników obciążających stawy, codzienne zużywanie się stawów oraz ich przeciążenia wynikające z aktywnego stylu życia. Receptura ułożona jest tak, aby zażywanie jednej kapsułki dziennie umożliwiało poprawę elastyczności ogólnej ruchomości i zakresu ruchu już w ciągu pierwszych 7 dni.

Solgar 7 działa inaczej niż chondroityna i glukozamina.

DAWKOWANIE

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe jedna (1) kapsułka dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety.

Skład/składniki:

Zawartość w 1 kapsułce

 • Miedź-100 mg – bierze udział we wchłanianiu żelaza, wpływa na prawidłowe funkcjonowanie czerwonych krwinek, przez co wspomaga pracę układu krążenia. Chroni również przed osteoporozą.
 • Witamina C (Ester-C)-100 mg – skuteczny przeciwutleniacz wspomagający pracę układu krążenia, pełni ochronną funkcję w chorobach serca, zapobiega procesom starzenia, bierze udział w syntezie kolegenu
 • Wyciąg z kłącza ostryżu-50 mg – znany również jako kurkumina, charakteryzuje się właściwościami przeciwzapalnymi i przeciwutleniającymi. Działa ochronnie na wątrobę i pobudza wydzielanie żółci.
 • Standaryzowana chrząstka UC-II (10 mg niezdenaturowanego kolagenu typu II)-40 mg – silne białko wspierające ruchomość i elastyczność stawów, wspomagające procesy naprawcze, przyśpiesza odbudowę zużywających się stawów
 • Wyciąg z kory wierzby białej 5:1-35 mg – reguluje syntezę prostaglandyn, przez co charakteryzuje się właściwościami przeciwzapalnymi, przeciwzakrzepowymi i przeciwbólowymi.
 • Wyciąg z kłącza imbiru 4:1-35 mg – charakteryzuje się działaniem przeciwbólowym, zawiera związki o działaniu przeciwzapalnym, może zmniejszać dolegliwości bólowe u pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów kolanowych i biodrowych.
 • Kompleks pieprzu (kajeński i czarny)-27 mg – poprawia trawienie, ma właściwości przeciwzapalne, wykazuje działanie przeciwbólowe, zmniejsza objawy problemów z mięśniami i stawami.

Skład

Zawartość w 1 kapsułce

Miedź

100 mg

Witamina C (Ester-C)

100 mg

Wyciąg z kłącza ostryżu

50 mg

Standaryzowana chrząstka UC-II
(10 mg niezdenaturowanego kolagenu typu II)

40 mg

Wyciąg z kory wierzby białej 5:1

35 mg

Wyciąg z kłącza imbiru 4:1

35 mg

Kompleks pieprzu (kajeński i czarny)

27 mg

Cechy: bezglutenowy, bez składników mlecznych. Nie zawiera również substancji słodzących, sztucznych substancji przedłużających trwałość, aromatów ani barwników.

Okres stosowania: 30 dni



Dodatkowe informacje

Marka
Marka Solgar

Wygodny odbiór w sklepie

Darmowa Dostawa już od 180zł

Bezpieczne płatności online

14 dni na zwrot

Opinie klientów

Sortuj według
Wg. oceny (od najwyższej)
Wg. oceny (od najniższej)
 1. 20%
  Opinia
  Po 10 dniach stosowania żadnego efektu
 2. 100%
  Rating
  szybka dostawa zgodna z opisem produktu

Pokaż więcej

Write Review
Napisz opinię