Solgar Chlorowodorek Glukozaminy 1000 mg

Nasza cena 124.69 124,69 zł Normalna cena 167.99 167,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 130zł
  • bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot
PROMOCJA
p_16973

Solgar Chlorowodorek Glukozaminy 1000 mg Opis produktu

OPIS PRODUKTU

Solgar Chlorowodorek Glukozaminy to preparat wspierający zdrowie stawów (60 tabletek). Preparat zawiera glukozaminę w postaci chlorowodorku glukozaminy. Składnik ten wytwarzany jest w opatentowanym procesie biotechnologicznym ze źródeł roślinnych. Glukozamina w tej postaci nie zawiera składników pochodzących ze skorupiaków, które mogą uczulać osoby wrażliwe.

Glukozamina to naturalna substancja wytwarzana w organizmie człowieka. Syntetyzowana jest w małych ilościach, a zdolność do jej wytwarzania obniża się z wiekiem. Stanowi ona ważny składnik chrząstki stawowej.

DAWKOWANIE

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe jedna (1) tabletka dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety.

SKŁADNIKI

Sklad

Zawartość 1 tabletce

Glukozamina HCL
(niepochodząca ze skorupiaków)

1000 mg

  • Glukozamina HCL – jest to cukier występujący naturalnie w ludzkim organizmie, a otrzymywany jest naturalnie lub sztucznie z chityny. Pomocna jest w szczególności w chorobach stawów – w chorobie zwyrodnieniowej stawów dochodzi do zaburzenia powstawania proteoglikanów, przez co chrząstka stawowa nie spełnia dostatecznie swojej funkcji. Z wiekiem ilość glukozaminy również ulega zmniejszeniu. Suplementacja glukozaminy może więc pomóc zwalczyć objawy występujące w osteoartozie. Substancja ta jest niezbędna do regeneracji chrząstki, a także błony maziowej występującej w stawach. Przyjmowanie glukozaminy zalecane jest osobom starszym, z problemami układu mięśniowo-szkieletowego oraz osobom intensywnie uprawiającym sporty.

Cechy produktu: wegański, bez składników mlecznych

Okres stosowania: 60 dni

Solgar Chlorowodorek Glukozaminy 1000 mg Informacje dodatkowe

Opinie Klientów

Wczytywanie komentarzy...

Napisz własną recenzję
Napisz opinięSolgar Chlorowodorek Glukozaminy 1000 mg
Ocena
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie