Solgar Kwas Hialuronowy Kolagen Kompleks

Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 130zł
  • bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot
NOWOŚĆ
p_17008

Solgar Kwas Hialuronowy Kolagen Kompleks Opis produktu

Solgar Kwas Hialuronowy Kolagen Kompleks - 30 tabletek

OPIS PRODUKTU

Solgar Kwas Hialuronowy Kolagen Kompleks to preparat wzmacniający stawy. Głównym aktywnym składnikiem tego produktu jest kompleks BioCell Collagen®. Dodatkowo w produkcie znajdziemy też witaminę C.

BioCell Collagen® jest opa­tentowanym kompleksem, który zawiera na­turalnie występującą macierz kwasu hialuronowego (10%), depolimery­zowany siarczan chondroityny (20%) i kolagen typu II (70%). W ramach opatentowanego procesu BioCell Collagen® powstał jako cząsteczkowo zoptymalizowany składnik, który jest łatwo wchłaniany przez organizm.

Kwas hialuronowy i kolagen są nie­zbędnymi budulcami skóry, których poziom spada wraz z wiekiem, a które odpowiadają za nawilżenie, jędrność i elastyczność skóry.

BioCell Collagen® jest naturalnym hydrolizatem chrząstki mostka kurcza­ka, dostarczającym kompleksowo elementy chrząstki takie, jak kolagen typu II, siarczan chondroityny, kwas hialuronowy, które wspomagają zdro­wie stawów i skóry. W opatentowanym procesie BioCell Collagen® został opracowany jako produkt o niskiej masie cząsteczkowej, co ułatwia absorbowanie go przez organizm. Masa cząsteczkowa kompleksowych, pojedynczych cząstek preparatu zawiera się pomiędzy 1500 a 2500 Da.

BioCell Collagen® uzyskał patenty w Stanach Zjednoczonych, a zgłoszenia patentowe dla tego składniki złożono także w innych krajach.

DAWKOWANIE

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe jedna (1) tabletka dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety.

SKŁADNIKI

Skład

Zawartość w 1 tabletce

Hydrolizowany kolagen typu II

720 mg

Siarczan chondroityny

192 mg

Kwas hialuronowy

120 mg

Witamina C

100 mg 

  • Hydrolizowany kolagen typu II – z ubiegiem czasu oraz pod wpływem takich czynników jak promienie słoneczne zmniejsza się ilość kolagenu w organizmie. Kolagen typu II naturalnie występuje w skórach, ścięgnach, więzadłach, chrząstce oraz w kościach. Jest jednym z głównych składników tkanki łącznej, chroni narządy wewnętrzne, pełni funkcję ochronną, odpowiada za odpowiedni poziom nawilżenia skóry, zapewnia jej elastyczność i sprężystość.
  • Siarczan chondroityny – związek z grupy glikozoaminoglikanów, wchodzi w skład tkanki chrzęstnej, chroni stawy przed urazami, amortyzuje ruch oraz zapewnia prawidłową ruchomość. Działa również przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Ilość siarczanu chondroityny zmniejsza się wraz z wiekiem, a jego suplementacja zaleca jest osobom aktywnym fizycznie, sportowcom oraz osobom po 50 roku życia.
  • Kwas hialuronowy – nazywany „eliksirem młodości”, główny składnik płynu w stawach, poprawia stan cery od środka, zapewnia głębokie nawilżenie i elastyczność skóry oraz tkanek.
  • Witamina C – organizm nie jest w stanie wytwarzać tej witaminy, musi być ona przyjmowana z pożywieniem lub suplementowana. Chroni organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, ochrania układ sercowo-naczyniowy, pobudza pracę układu odpornościowego, charakteryzuje się również właściwościami przeciwzapalnymi i przeciwalergicznymi. Bierze również udział w syntezie kolagenu i w procesie wchłaniania żelaza.

Cechy produktu: bezglutenowy, bezmleczny

Okres stosowania: 30 dni

Solgar Kwas Hialuronowy Kolagen Kompleks Informacje dodatkowe

Opinie Klientów

Wczytywanie komentarzy...

Napisz własną recenzję
Napisz opinięSolgar Kwas Hialuronowy Kolagen Kompleks
Ocena
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie