Vanish Oxi Action Pink

19.99 19,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 130zł
  • bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot
NOWOŚĆ
p_15933

Vanish Oxi Action Pink Opis produktu

Vanish Oxi Action Pink - odplamiacz do tkanin w płynie

Odplamiacz Vanish Oxi Action usuwa plamy w 1. praniu i zapewnia skuteczność już przy praniu w 30°. Jest bezpieczny dla tkanin i kolorów. Użyj na 3 sposoby:
- Potrzyj:
Nanieś odplamiacz na plamę. Potrzyj plamę wedle potrzeby. Napełnij dozownik wg instrukcji i umieść go w bębnie pralki.
- Namocz:
Dodaj 100 ml płynu do 4 L wody. Tkaniny kolorowe - max 1 godz. Tkaniny białe - max 6 godz. Po namoczeniu upierz jak zwykle lub dokładnie wypłucz. Dla najlepszych rezultatów potrzyj plamę przed wypłukaniem.
- Upierz:
Stosuj z detergentem do prania: Dodaj 100 ml produktu. Włóż miarkę z płynem na wierzch bębna pralki. Użyj detergentu jak zwykle. Dodaj jedną miarkę do każdego prania.
Zalecenia: Zawsze przestrzegaj zaleceń producentów odzieży dotyczących prania. Sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia. Wypłucz i pozostaw do wyschnięcia. Nie używaj na okryciach czy dywanach z jedwabiu, wełny lub skóry. Namaczanej tkaniny nie eksponuj na słońcu, ani nie wystawiaj na bezpośrednie działanie źródła ciepła przed praniem zasadniczym.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:
Niebezpieczeństwo. Zawiera: węglan disodu, związek z nadtlenkiem wodoru (2:3), kwas benzenosulfonowy C10-13-alkilowe pochodne i sole sodowe. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. Nie wprowadzać do oczu, na skórę lub na odzież. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć/lekarzem. W przypadku połknięcia: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z ośrodkiem zatruć/lekarzem. W przypadku wrażliwej skóry zaleca się stosować rękawice ochronne.

Vanish Oxi Action Pink Informacje dodatkowe

Opinie Klientów

Wczytywanie komentarzy...

Napisz własną recenzję
Napisz opinięVanish Oxi Action Pink
Ocena
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie