Woolite Colour Keratin, 4500 ml

płyn do prania

Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w sklepach

0,96 zł / 100 ml
Woolite Colour Keratin, 4500 ml Woolite Colour Keratin, 4500 ml
Cena od 42,99 zł Cena regularna 47,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 33,59 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w sklepach

Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Woolite Colour Keratin - płyn do prania 

Płyn do prania Woolite Colour Keratin skutecznie pierze oraz pomaga chronić kolory ubrań przed blaknięciem i zafarbowaniem, zachowując ich nowy wygląd na dłużej. Keratyna zawarta w płynie do prania Woolite wygładza włókna i nadaje im blask

Woolite zachęca do jeszcze lepszego dbania o tkaniny wprowadzając na rynek produkty do prania z Keratyną, znaną z pielęgnacji włosów. Dzięki swym wyjątkowym właściwościom, Keratyna jest chętnie wykorzystywana przez największych światowych producentów kosmetyków do pielęgnacji włosów. Skutecznie o nie dba, pomaga chronić, nawilża, wygładza i regeneruje.

Dlatego od teraz produkty Woolite zostały wzbogacone o Keratynę. Dzięki czemu ubrania wyglądają dłużej jak nowe! Poczuj się pięknie i pewna siebie, gdziekolwiek jesteś! Olśniewaj z Woolite!

Właściwości

  • skuteczność usuwania plam
  • ochrona tkanin
  • z dodatkiem keratyny
  • utrzymują intensywność kolorów
  • działa w zimnej wodzie

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Woolite keratin therapy do kolorów. Płyn do prania z keratyną. Uwaga. Zawiera: methylisothiazolinone. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne. W przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy. Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku połknięcia: w przypadku złego samopoczucia skontaktować się z ośrodkiem zatruć/lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi krajowymi i międzynarodowymi przepisami.

Dodatkowe informacje

Kategoria
Dom Dom
Marka
Marka Woolite

Składniki

5-15 %: anionowe środki powierzchniowo czynne, <5 %: mydło, niejonowe środki powierzchniowo czynne, enzymy, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, kompozycje zapachowe, Linalool, Limonene
  • Wygodny odbiór w sklepie
  • Darmowa Dostawa już od 199zł
  • Bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot

Opinie klientów

Sortuj według
Wg. oceny (od najwyższej)
Wg. oceny (od najniższej)