Yope Zielona Herbata

Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 130zł
  • bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot
NOWOŚĆ
p_10471

Yope Zielona Herbata Opis produktu

Yope Zielona Herbata - płyn do mycia łazienki

Pachnący zieloną herbatą naturalny płyn do mycia łazienki zawiera roślinne substancje myjące oraz kwasek cytrynowy, dzięki czemu usuwa brud, osad, kamień, ślady wody. Tworzy na czyszczonych powierzchniach niewidoczną warstwę, chroniacą je przed powstawaniem osadu wapiennego i matowieniem. Specjalnie opracowana kompozycja zapachowa na długo pozostawia w łazience
orzeźwiajacy aromat zielonej herbaty.

Rozpyl płyn bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, pozostaw na kilkanaście sekund. Następnie spłucz czystą wodą, przetrzyj miekką ściereczką lub gąbką do uzyskania połysku. Płyn nie nadaje się do czyszczenia powierzchni nieodpornych na kwasy (np. marmuru, piaskowca, granitu). Produkt nie jest przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni. Jeśli nie masz pewności jak niektóre powierzchnie zareagują na płyn, użyj go najpierw w mało widocznym miejscu. Właściwe dawkowanie płynu oszczędza koszty i zmniejsza do minimum negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa:
Chronić przed dziećmi. W przypadku kontaktu z oczami przemyć dużą ilością wody. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.

Yope Zielona Herbata Informacje dodatkowe

Opinie Klientów

Wczytywanie komentarzy...

Napisz własną recenzję
Napisz opinięYope Zielona Herbata
Ocena
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie