Ziółko Lipa Kwiat Cały, 25 g

zioła do zaparzania

Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w sklepach

27,96 zł / 100 g
Ziółko Lipa Kwiat Cały, 25 g Ziółko Lipa Kwiat Cały, 25 g
Cena od 6,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w sklepach

Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Ziółko Lipa Cały Kwiat 25 g

Ziółko Lipa Cały Kwiat to produkt zawierający suszone kwiaty lipy. Produkt może być stosowany przy stanach gorączkowych oraz jako podstawowy składnik przy inhalacji. Zawiera w swoim składzie olejki eteryczne, które mogą poprawić apetyt i działajać wspomagająco przy wydzielaniu soków trawiennych. Napar z kwiatów lipy może wykazywać działanie relaksujące.

Właściwości:
Lipa jest wyjątkową rośliną, która posiada wiele cennych właściwości. Gatunek ten, występuje głównie w klimacie umiarkowanym na półkuli północnej – w naszym kraju jest bardzo powszechną rośliną. Cechą charakterystyczną tego gatunku jest długowieczność – może żyć nawet 1000 lat. Jeżeli chodzi o wygląd, drzewa tego gatunku charakteryzują się dużą wysokością (nawet do 40 metrów) oraz rozłożystością gałęzi. Istnieje około 30 gatunków lipy, spośród których w Polsce dziko rosną dwa – lipa drobnolistna oraz lipa szerokolistna. Drzewo to uważane jest za roślinę ozdobną, dlatego często spotkać je można w parkach i na skwerach, zwłaszcza wzdłuż alej.

Sposób użycia:
Kwiaty lipy najczęściej wykorzystuje się w postaci naparu. Potrzebujemy łyżeczki suszu (w przypadku całego kwiatu będzie to nieco więcej), które następnie zalewamy wrzątkiem i pozostawiamy pod przykryciem na 5-10 minut. Po upływie tego czasu odcedzamy i pijemy – w czasie przeziębienia nawet trzy razy dziennie.

Składniki:
100% kwiatów lipy

Dodatkowe informacje

Kategoria
Marka
Marka ZIÓŁKO
  • Wygodny odbiór w sklepie
  • Darmowa Dostawa już od 199zł
  • Bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot

Opinie klientów

Sortuj według
Wg. oceny (od najwyższej)
Wg. oceny (od najniższej)

Pokaż więcej