odmładzający krem z filtrem

Czy znasz już odmładzający krem fotoprotekcyjny Light Shield SPF30 od marki Skin Science?

Czy słyszałaś o istnieniu "komórek zombie", które przyspieszają starzenie się skóry? Przeciwdziałają im senolityki znajdujące się w kremie Skin Science Light Shield SPF30. Czytaj dalej i dowiedz się, jak przebiega ten proces!

Jak krem senolityczny chroni przed komórkami zombie?

Starzenie się jest procesem fizjologicznym i go nie powstrzymamy. Natomiast, jak najbardziej możemy je opóźnić. Cel jakim jest opóźnienie starzenia się wpisuje się w trend, który obecnie obserwujemy  czyli slow-aging.

Starzenie się jest oczywiście związane ze skórą i takimi objawami klinicznymi jak: zmarszczki, utrata jędrności i elastyczności. Starzenie się jest również związane ze stanem zapalnym, gdyż komórki senescencyjne (inaczej komórki zombie") charakteryzują się fenotypem prozapalnym, przyspieszając tym samym starzenie się innych komórek.

Możemy się przed nimi bronić przy pomocy senolityków, które powodują usuwanie komórek senescencyjnych. Znajdziesz je w kremie Skin Science Light Shield.

 1. Skin Science Light Shield SPF30
  krem z filtrem do twarzy
  Cena od 259,99 zł Cena regularna 323,99 zł
  Najniższa cena:  259.99 najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką

Jaki jest skład kremu Skin Science Light Shield?

Krem stanowi autorskie połączenie składników spotykanych w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Skład jest unikalny na skalę światową i zawiera: 

 • 3 filtry chemiczne zapewniające szerokopasmową ochronę przed UV/HEV
 • biostymulator tkankowy hydroksyapatyt wapnia
 • regulujące mikrobiom krocyna i oleje fermentowane
 • koenzym Q10 zamknięty w elastycznych liposomach
 • bajkalina
 • glukonolakton

Light shield SPF30 to połączenie produktu nawilżającego, odmładzającego i fotoprotekcyjnego. Nie jest wymagana więc dodatkowa warstwa kremu nawilżającego. 

Co zapewnia krem Skin Science Light Shield SPF 30?

Produkt Light Shield SPF30 oferuje kompleksową ochronę i pielęgnację skóry, idealnie łącząc w sobie właściwości ochronne, nawilżające i odmładzające. Zapewnia rezultaty takie jak:

 • Szerokopasmowa ochrona

Krem chroni przed światłem UV (UVA, UVB) oraz światłem niebieskim HEV emitowanym przez słońce ale również ekranowe urządzenia elektroniczne t.j. smartfony czy laptopy. Swiatło UV w połączeniu z HEV to główne czynniki, które przyspieszają starzenie się naszej skóry.

 • Aktywne odmłodzenie, nawilżenie  i wyrównanie kolorytu

Odmładzający krem light shield spf30 to nie tylko krem fotoprotekcyjny, to krem, który działa aktywnie odmładzająco – usuwa wspomniane komórki stare- zombie ze skóry oraz wspomaga procesy regeneracyjno-naprawcze.


Producentka, prof. dr hab.n.med. Magdalena Górska-Ponikowska, wykazała w badaniach na komórkowym modelu starzenia replikacyjnego i przyspieszonego, że regularna kuracja kosmetykiem obniża poziom cytokin prozapalnych oraz markerów starzenia.   

Autorski skład, innowacyjna technologia i fakt, iż substancje aktywne trafiają do żywych komórek skóry zapewnia spektakularny efekt odmładzający. Przy regularnym stosowaniu obserwuje się poprawę elastyczności skóry, jej wygładzenie, poprawę kolorytu i redukcję zmarszczek. 

Dla kogo jest krem Skin Science Light Shield?

To kosmetyk hipoalergiczny przeznaczony do pielęgnacji twarzy i delikatnej okolicy oczu. Idealny dla każdego rodzaju skóry, także tej z dermatozami (trądzik różowaty, zwyczajny, ŁZS, AZS), odpowiedni podczas kuracji dermatologicznych.

Jest lekki, nie bieli, nie szczypie w oczy, nie zapycha porów skóry. Idealny pod makijaż. Idealny do codziennego użytku. 

 Z czym go łączyć?

Polecamy  regularną pielęgnację z użyciem innych kosmetyków Skin Science. W okresie wiosenno-letnim w szczególności polecamy antyoksydacyjny tonik w sprayu Molecules oraz serum Molecules lub Astral Glow, a na wieczór odpowiedni krem z serii Molecules (np. krem na noc) bądź Vegeboost (krem maska do twarzy).

 1. Skin Science Molecules
  serum do twarzy
  Cena od 218,99 zł Cena regularna 229,99 zł
  Najniższa cena:  183.99 najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką
 2. Skin Science Molecules
  krem do twarzy na noc
  Cena od 199,99 zł Cena regularna 209,99 zł
  Najniższa cena:  199.99 najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką
 3. Skin Science Vege Boost
  krem-maska do twarzy
  Cena od 219,99 zł Cena regularna 233,99 zł
  Najniższa cena:  187.99 najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką

Wyniki badań potwierdzające działanie senolityczne:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artykuł powstał we współpracy z marką Skin Science.

Następny wpis
Najlepsze kropelki brązujące do twarzy: ranking TOP 5. Zapewniają szybkie i naturalne efekty Czytaj więcej