SUPER BLOND. SUPER TREND do samodzielnego osiągnięcia w domu!

SUPER BLOND. SUPER TREND do samodzielnego osiągnięcia w domu!


Blond jest ponadczasowy. To odcień o wyjątkowych właściwościach. Odmładza, odświeża i stanowi idealne uzupełnienie każdej stylizacji. Dotąd osiągnięcie idealnego odcienia bez niepożądanych refleksów podczas domowej koloryzacji nigdy nie było łatwiejsze.

Podobno mężczyźni wolą blondynki, ale to nie jest główny powód, dla którego  kobiety pokochały blond.  Jedno jest pewne, niezmiennie od kilku sezonów króluje on na liście najchętniej wybieranych kolorów.

Wiosna to nie tylko czas porządków w naszych domach i garderobach po zimie. To także okres, w którym chętnie skłaniamy się do eksperymentów z fryzurą, co oznacza również, że decydujemy się na zmianę koloru włosów. Każda kobieta wie, że nawet najdrobniejsza zmiana w wizerunku potrafi zdziałać cuda, dodając niebywałej pewności siebie oraz dawki pozytywnej energii dla dobrego samopoczucia.

Podczas wyboru odpowiedniego odcienia farby do włosów niezwykle istotny jest fakt, żeby kolor podkreślał twoje atuty oraz odzwierciedlał osobowość. Jednak,  tej wiosny warto postawić na to, co podpowiada moda i zapewnić sobie spektakularny efekt, decydując się na modny odcień blond, który nie tylko rozświetli cerę, odmłodzi twarz, ale także sprawi, że optycznie powiększy się objętość twojej fryzury, a oczy zostaną wyeksponowane.

Marzenie o czystym , jasnym i świetlistym odcieniu blond rodzi obawę przed żółtymi i miedzianymi refleksami. Dodatkowo, równie często dochodzi do tego dotychczasowe przeświadczenie o tym, że silnie rozjaśniające farbowanie zniszczy włosy. Dlatego też w odpowiedzi na potrzeby konsumentek producenci farb do włosów stworzyli specjalne formuły, zawierające technologie jak NEUTRA + COLORANT, która jest połączeniem dwóch barwników niebieskiego, który neutralizuje żółte tony, oraz fioletowego przeciwdziałającego miedzianym refleksom. W rezultacie włosy po koloryzacji nabierają maksymalnie nasycony czysty odcień jasnego blondu.

Warto także z miejsca obalić mity krążące na temat domowej koloryzacji. Farbowanie włosów w domu niesie za sobą szereg zalet – jest szybkie, wygodne, a przede wszystkim tańsze niż profesjonalny zabieg w salonie fryzjerskim.

A co, gdy  to odpychający zapach amoniaku zniechęca nas do jakiejkolwiek koloryzacji? Aktualnie nie stanowi to już żadnego problemu. Na rynku dostępne są produkty, które nie zawierają w swym składzie amoniaku. Został on zastąpiony optymalną zawartością olejków kwiatowych, które wraz z barwnikami wnikają wewnątrz włókna włosa, by zmaksymalizować proces koloryzacji, a tym samym sprawić, żeby kolor był intensywny i długotrwały.  Zawarte w formule olejki sprawiają, że suche i zniszczone włosy stają się bardziej miękkie i błyszczące. Nowe formuły olejkowe sprawiają także, że farba ma idealną kremową konsystencję, która nie spływa i zapewnia łatwą, precyzyjną aplikację.

Materiał promocyjny przygotowany przez markę OLIA

Następny wpis
Skuteczne sposoby na nawilżanie ciała Czytaj więcej