Marka: Bella

Historia marki Bella

Bella to marka zajmująca się produkcją wyrobów higienicznych dla kobiet. Jej historia rozpoczęła się w 1956 roku w Toruńskich Zakładach Materiałów Opatrunkowych. Jako pierwsze do rąk klientów trafiły podpaski Donna, co z języka włoskiego oznacza po prostu „kobietę”. Później do nazwy dodano człon Bella, aby finalnie od 1983 roku firmę reprezentowało samo włoskie wyrażenie „piękna”.

Wraz z upływem czasu, portfolio przedsiębiorstwa wzbogacano o kolejne artykuły. W 1989 roku do sprzedaży trafiły pierwsze w Polsce celulozowe wkładki higieniczne, po które kobiety sięgają do dziś. Co więcej, Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych i marka Bella odpowiadają za produkcję pierwszych w kraju podpasek z osłonkami bocznymi, a także supercienkich egzemplarzy o grubości 2 mm.

Obecnie w portfolio toruńskiej firmy można znaleźć m.in. podpaski, tampony, chusteczki i żele do higieny intymnej oraz wkładki Bella. Prężny rozwój, nowoczesne rozwiązania i niezmienna troska o komfort kobiet uczyniły markę liderem w swojej branży na rynku Europy Środkowo-Wschodniej.

Produkty marki Bella

W asortymencie drogerii Super-Pharm dostępny jest szeroki wybór środków do higieny intymnej dla kobiet i dziewcząt. Wkładki higieniczne oraz podpaski występują w wielu wariantach, dzięki czemu bez problemu można dopasować je do swoich potrzeb. W poszczególnych produktach np. w podpaskach Bella Perfecta Ultra Blue zastosowano system SEP (system for extra protection), który skutecznie zapobiega przeciekaniu na bieliznę.

W portfolio marki klientki znajdą bezwonne środki higieniczne, a także produkty o kwiatowym lub ziołowym zapachu, np. podpaski Bella Herbs Kwiat Lipy. Marka oferuje zarówno produkty uniwersalne, jak i egzemplarze dedykowane na noc. Wszystkie z nich łączy zastosowanie delikatnej i miękkiej włókniny, która chroni skórę okolic intymnych przed podrażnieniami.

Podpaski higieniczne marki Bella

Podpaski Bella to produkty o zróżnicowanych właściwościach i cechach, które można dopasować m.in. pod względem długości, grubości, poziomu chłonności oraz pory dnia. Wśród nich wymienia się ultracienkie egzemplarze z osłonkami bocznymi i niezwykle delikatną dla skóry włókniną Extra Soft.

Co więcej, niektóre z podpasek wzbogacono o ekstrakty roślinne i ziołowe, w tym z werbeny mającej wpływ na regulację cyklu miesiączkowego, działającej łagodząco bezwonnej babki lancetowatej czy wcześniej wspomnianego kwiatu lipy o właściwościach przeciwzapalnych i antybakteryjnych.

Nie zabrakło również klasycznych produktów, takich jak podpaski Bella Nova Maxi czy ultra cienkie podpaski Bella Perfecta. Wszystkie wyroby higieniczne marki łączy wykorzystanie delikatnych materiałów, które umożliwiają skórze oddychanie.

Wkładki higieniczne Bella

W portfolio marki znajdują się również wkładki higieniczne, które służą skutecznej ochronie na co dzień. W Super-Pharm można znaleźć klasyczne egzemplarze bezzapachowe, bardzo cienkie wkładki zapewniające idealne dopasowanie do bielizny z naturalną bawełną oraz produkty z linii Bella Herbs z babką lancetowatą i werbeną.

Ponadto wkładki higieniczne Bella Ideale Large o wydłużonym kształcie posiadają zwiększające komfort noszenia pokrycie StaySofti, które nadaje im miękkości oraz specjalne mikrokapsułki zapewniające wysoką chłonność. Co więcej, poszczególne modele wkładek neutralizują niepożądane zapachy.

Marka Bella oferuje swoim klientkom także wkładki urologiczne. Chłonne produkty przyczyniają się do poprawy codziennego komfortu w przypadku kropelkowego nietrzymania moczu. W ich składzie nie ma lateksu. Wyroby higieniczne odznaczono atestem Państwowego Zakładu Higieny, który świadczy o jakości i bezpieczeństwie produktów marki Bella dla ludzkiego zdrowia oraz środowiska naturalnego.

Wyroby higieniczne dla mam i dzieci Bella

W drogerii Super-Pharm klienci mogą kupić również produkty dedykowane dzieciom oraz mamom. Wśród nich znajdują się podkłady higieniczne polecane kobietom w okresie połogu oraz po zabiegach ginekologicznych. Podpaski poporodowe Bella z wkładem celulozowym zapewniają bardzo wysoką chłonność, dzięki czemu mają niebagatelny wpływ na komfort kobiet na co dzień.

Dostępne są również jednorazowe wkładki laktacyjne Bella Mamma o przemyślanym, anatomicznym kształcie, który zapewnia dopasowanie do biustonosza. Produkt wyposażono w specjalny przylepiec zapobiegający przemieszczaniu się wkładki.

W asortymencie marki nie zabrakło również pieluch jednorazowych dla dzieci w różnych rozmiarach, które, dzięki elastycznym elementom, nie krępują ruchów pociechy. W produktach zastosowano technologię Air Flow. Oznacza to, że pieluchy zapewniają swobodny przepływ powietrza, wobec czego dziecko nie jest narażone na odparzenia.

FAQ

Jakie podpaski Bella wybrać?

Podpaski higieniczne Bella należy dostosować do swoich potrzeb. Warto wziąć pod uwagę poziom chłonności, długość, grubość oraz zapach (producent ma w swoim asortymencie podpaski o kwiatowej lub ziołowej woni oraz bezwonne środki higieny). Wiele zależy również od pory, w jakiej ma być noszona podpaska (noc/dzień).

Gdzie produkują podpaski Bella?

Bella to marka z kapitałem polskim. Podpaski, wkładki i inne wyroby higieniczne dla kobiet są produkowane przez Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych.