Marka: BIJOUX INDISCRETS

Historia marki Bijoux Indiscrets

O hiszpańskiej marce produktów erotycznych świat usłyszał po raz pierwszy w 2006 roku. Firma powstała w Barcelonie, z inicjatywy dwóch kobiet – Marty Aguiar i Elsy Viegas. Chciały one stworzyć coś, co zrewolucjonizowałoby przemysł erotyczny – jest to branża mocno zdominowana przez męski punkt widzenia, a co za tym idzie, często nierealne oczekiwania i fantazje.

Produkty Bijoux Indiscrets miały być alternatywą, przez którą seks nabierze innego wymiaru – będzie dla wszystkich. Zmiany potrzebowały czasu, jednak po 17 latach można zauważyć rosnącą popularność produktów erotycznych, w szczególności akcesoriów i zabawek dla pań.

Produkty marki Bijoux Indiscrets

Produkty Bijoux Indiscrets to przede wszystkim artykuły, które ułatwiają zbliżenia, a także mogą sprawić, że te same czynności nabiorą zupełnie nowego wymiaru. Na szczególną uwagę zasługują wszelkie produkty stymulujące jak np. Bijoux Indiscrets It’s A Match! zapewniający wrażenie mrowienia i rozgrzewania, szczególnie podczas stymulacji łechtaczki.

To produkty pomyślane w taki sposób, aby uprawianie seksu było przyjemnością, którą w łatwy sposób można urozmaicić. Dzięki temu zbliżenia pozwalają na nowo odkryć przyjemność płynącą z własnego ciała!

Lubrykanty marki Bijoux Indiscrets

Lubrykanty to popularne produkty, które stosuje się w celu nawilżenia okolic intymnych, a tym samym zlikwidowanie uczucia dyskomfortu w trakcie stosunku. Ze względu na różne sposoby używania mogą się one różnić m.in.:

  • czasem działania;
  • głównymi składnikami;
  • smakiem.

Bijoux Indiscrets Aloe Vera Water-Based Lubricant to klasyczny przykład tego produktu. Żel intymny na bazie wody z dodatkiem aloesu pozwala w pełni skupić się na własnej przyjemności. Dodatkowo świetnie nawilża, pomaga utrzymać równowagę pH okolic intymnych, przez co nie sprzyja powstawaniu stanów zapalnych.

Bijoux Indiscrets lubrykant na bazie wody o kokosowym zapachu to lekki, nielepiący się żel, który umili chwile spędzane w pojedynkę i nie tylko. Dodatek kokosa sprawia, że słodki zapach unosi się wokół i pobudza zmysły, a także zapewnia nowe doznania w trakcie seksu oralnego czy pocałunków.

Żele i balsamy marki Bijoux Indiscrets

Żele i balsamy to produkty, które mają urozmaicić życie seksualne. W jaki sposób? Najlepszym przykładem będzie żel intymny Bijoux Indiscrets Nipple Play Gel przeznaczony do pieszczot brodawek. Pojemnik z praktyczną metalową końcówka roll-on zapewnia przyjemne doznania już w trakcie aplikacji produktu. W kontakcie ze skórą zaczyna on dawać uczucie chłodzenia.

Z kolei stymulujący balsam do łechtaczki Bijoux Indiscrets Horny Jar to przepis na niezapomniane doznania i ekscytujące orgazmy. Formuła zamknięta w niewielkiej puszce w kontakcie ze skórą zaczyna przyjemnie mrowić, przez co odczuwalne jest uczucie rozgrzania.

Żel intymny Bijoux Indiscrets Revitalizing Intimate Massage Drops to świetne rozwiązanie do wielu zabaw. Dlaczego? Może on służyć za:

  • olejek do masażu;
  • lubrykant;
  • stymulator.

Dodatkowo specjalnie opatentowana formuła SyriCalm™ zapewnia łagodzenie podrażnień. Kosmetyk poza gwarancją przyjemności działa także pielęgnacyjne.

Olejki i świece do masażu marki Bijoux Indiscrets

Masaż to świetny pomysł na grę wstępną czy wspólne zrelaksowanie się po długim dniu. Przyjemna konsystencja połączona z aromatycznym słodkim zapachem sprawi, że wieczór z olejkiem do masażu Bijoux Indiscrets Ligh My Fire będzie ucztą dla zmysłów. Poza uwodzącym zapachem masaż będzie wzbogacony o przyjemne uczucie rozgrzania na skórze, które zapewnia olejek.

Świece do masażu to produkty o podobnym działaniu. Są one jednak zamknięte w postaci świecy, która dopiero po roztopieniu funkcjonuje jak rozgrzany olejek do pieszczenia ciała. Mieszanka róży, ylang-ylang, jaśminu i orientalnych przypraw sprawia, że zapach świecy Bijoux Indiscrets Melt My Heart Aphrodisia Scented Massage Candle działa oszałamiająco na zmysły już jako sama zapachowa świeca.

Produkty stymulujące marki Bijoux Indiscrets

Wśród artykułów dostępnych w szerokiej gamie produktów Bijoux Indiscrets można znaleźć także inne kosmetyki służące do stymulacji oraz tworzenia aury sprzyjającej pieszczotom. Świetnie sprawdza się do tego mgiełka do ciała Bijoux Indiscrets Bubblegum o zapachu truskawkowej gumy balonowej.

Innym ciekawym rozwiązaniem, które urozmaici pieszczoty penisa i łechtaczki jest Bijoux Indiscrets Mouthwatering Spray o przyjemnym, cytrynowym smaku. Zawarty w składzie hydroksykwas zwiększa ilość wydzielanej śliny, co wpływa na przyjemność pieszczot oralnych dla obu stron.

FAQ

Bijoux Indiscrets co to za marka?

Bijoux Indiscrets to hiszpańska marka produkująca kosmetyki służące do urozmaicenia i zwiększenia przyjemności, jaka płynie z seksu. Formuły mają przyjemne zapachy, bezpieczne składy, a przy okazji działają pielęgnacyjnie.

Jak używać sprayu do seksu oralnego od Bijoux Indiscrets?

Spray Bijoux Indiscrets Mouthwatering sprawia, że pieszczoty oralne są jeszcze bardziej przyjemne. Wystarczy zaaplikować produkt na język, a zawarte w składzie hydroksykwasy powodują zwiększone wydzielanie śliny. Po rozpyleniu w ustach można poczuć przyjemny, cytrynowy smak.

Gdzie kupić produkty Bijoux Indiscrets?

Produkty hiszpańskiej firmy Bijoux Indiscrets dostępne są w drogeriach Super-Pharm. Kosmetyki można zamawiać online na stronie sklepu.