Marka: Bump Eraiser

Bump Eraiser – o firmie

Bump Eraiser to firma założona kilkanaście lat temu przez Floyda Spence’a. Stworzył on markę na podstawie własnych potrzeb i doświadczeń związanych z podrażnieniami po goleniu. Na własnej skórze przekonał się, jak trudno pozbyć się dolegliwości dermatologicznych spowodowanych maszynką.

Przedsiębiorstwo kieruje swoje produkty zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Wszyscy borykają się bowiem z takimi problemami jak:

  • skaleczenia,
  • podrażnienia,
  • wrastające włoski.

Ciało ulega uszkodzeniom w trakcje depilacji, ponieważ dochodzi m.in. do naruszenia naskórka, tarcia czy rozprzestrzeniania się bakterii. Warto więc pamiętać o tym, aby używać czystych narzędzi depilujących w dobrym stanie.

Produkty marki Bump Eraiser

Główna misja produktów Bump Eraiser to niwelowanie komplikacji związanych z goleniem twarzy czy innych partii ciała. Mają one eliminować guzki, zaczerwienienia i inne nieprzyjemne dolegliwości. Występują w różnych formułach, dzięki czemu każdy znajdzie taką, która odpowiada jego potrzebom.

Płyny Bump Eraiser

Płyn po depilacji Bump Eraiser Cool Splash ma właściwości chłodzące i stosuje się go od razu po usunięciu zarostu czy owłosienia. Zawiera ekstrakty z rumianku i cytrusów oraz kwas jabłkowy. Zaradza rozwojowi bakterii i przynosi natychmiastowe uczucie ukojenia.

Redukuje zaczerwienienia i rozjaśnia skórę. Zapobiega powstawaniu zaskórników i stanów zapalnych. Błyskawicznie przywraca komfort i nawilża podrażnioną maszynką cerę. Chroni przed bolesnym wrastaniem włosków.

Płyn do mycia ciała Bump Eraiser Zesty wykazuje działanie antybakteryjne i przeciwzapalne. Można go stosować również do twarzy.

  • Usuwa martwy naskórek.
  • Pomaga w niwelowaniu trądziku.
  • Ma właściwości regenerujące.

W jego składzie znajdują się m.in. olej z drzewa herbacianego i olejek pomarańczowy. Pierwszy z nich działa antyseptycznie, grzybobójczo oraz przeciwzapalnie. Natomiast drugi chroni przed zmarszczkami, wspomaga jędrność skóry i dezynfekuje.

Naturalna kompozycja zapobiega również wrastaniu włosków i podrażnieniom związanych z depilacją różnych partii ciała. Na dodatek dokładnie oczyszcza i usuwa wszelkie zabrudzenia z całego dnia.

Kremy Bump Eraiser

Marka ma w asortymencie krem leczniczy do stosowania miejscowego Bump Eraiser Medi Paste. Jego zadania to usuwanie guzków, podrażnień i wrastających włosków po goleniu. Zawiera kwas salicylowy, olejek z drzewa herbacianego i witaminę A. Chroni przed zapaleniem okołomieszkowym. Dodatkowo refukuje ilość wydzielanego sebum, zmiany trądzikowe oraz przebarwienia.

FAQ

Bump Eraiser na wrastające włoski – jak stosować?

W zależności od wybranego produktu Bump Eraiser na wrastające włoski należy stosować go zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. Przykładowo płyn po goleniu aplikuje się od razu po użyciu maszynki.

Bump Eraiser – co to za marka?

Bump Eraiser to marka, która tworzy kosmetyki niwelujące podrażnienia po goleniu i zapobiegające ich powstawaniu. Chroni przed wrastającymi włoskami, guzkami czy zaczerwienieniem.

Bump Eraiser płyn po depilacji – jak używać?

Płyn Bump Eraiser stosuje się bezpośrednio po goleniu. Należy nałożyć go na czystą i osuszoną skórę w depilowanym miejscu, aż do wchłonięcia. Nadaje się do różnych części ciała i przynosi uczucie ochłodzenia.

Gdzie kupić kosmetyki Bump Eraiser?

Kosmetyki Bump Eraiser można kupić w Super-Pharm. Drogeria prowadzi zarówno sprzedaż stacjonarną, jak i internetową. W sklepie online da się zweryfikować dostępność artykułów w wybranym punkcie.