Marka: Dermedic

Dermedic to polska marka kosmetyków dermatologicznych, przeznaczonych szczególnie dla cery wrażliwej, atopowej i z problemami. Wysoka dbałość o standardy laboratoryjne sprawia, że kosmetyki doceniane są przez dermatologów i specjalistów kosmetolog

Kosmetyki Dermedic – naukowe podejście do piękna

Farmaceutyczne warunki, w których produkowane są kosmetyki Dermedic, spełniają normy Good Manufacturing Practice (GMP, Dobre Praktyki Wytwarzania), które są cechą wyróżniającą dla najlepszych światowych marek. Dermedic wywodzi się z tradycji farmaceutycznej, dlatego wysokie standardy produkcji z tej branży są dla marki rzeczą naturalną. GMP gwarantuje ścisły nadzór nad każdym etapem produkcji kosmetyków, od pracy badawczej do pakowania i eksportu, a także wyjątkowo sumienną kontrolę każdego ze składników. Instytut Badawczo-Rozwojowy Biogened, którego Dermedic jest częścią, przeprowadza badania konsumenckie i czuwa nad jakością produktów marki.

Dermedic – kosmetyki zaawansowane technologicznie

Do produkcji marka Dermedic wykorzystuje jedynie wodę w pełni oczyszczoną dzięki procesowi odwróconej osmozy. Dzięki temu kosmetyki mogą być stosowane także u osób z wyjątkowo wrażliwą skórą oraz u niemowląt i małych dzieci. Do najbardziej znanych linii Dermedic należą:

• HYDRAIN – gama produktów do szczególnie odwodnionej skóry, wymagającej wzmożonego nawilżenia. Kwas hialuronowy do podstawa kosmetyków Dermedic Hydrain – przywraca naturalną równowagę i wspiera procesy fizjologiczne skóry. Dzięki temu cera odzyskuje naturalną sprężystość i gładkość.

• LINUM EMOLIENT BABY – linia produktów przeznaczonych do pielęgnacji niemowląt oraz higieny osób ze skórą atopową i wyjątkowo wrażliwą. Pozbawione czynników uczulających produkty łagodnie myją i nawilżają podrażnioną skórę, przywracając jej naturalne pH i wspomagając procesy regeneracyjne.

• NORMACNE – produkty z tej linii przeznaczone są do pielęgnacji cery tłustej, ze skłonnością do łojotokowego zapalenia skóry. Odblokowują pory, zwężają je i zapobiegają powstawaniu nowych stanów zapalnych. Mogą być stosowane przez dojrzewającą młodzież i dorosłych borykających się z problemem nadmiernie przetłuszczającej się skóry twarzy i pleców.

• CAPILARTE – gama produktów do pielęgnacji włosów, odpowiada na problemy wynikające ze współczesnego trybu życia. Stres, niezdrowa dieta i inne szkodliwe czynniki wpływają na wypadanie włosów, pojawianie się łupieżu czy nadmiar produkcji sebum. Szampony i serum Capilarte pozwalają na usunięcie tych problemów i przywrócenie fryzurze objętości i blasku.

Krem Dermedic - dobierz odpowiedni dla siebie

Częstą odpowiedzią na problemy skóry jest odpowiednio dobrany krem. Dermedic umożliwia wybranie z szerokiej gamy produktów kremu idealnie dopasowanego do potrzeb najbardziej wrażliwej cery. Począwszy od zmarszczek powstałych na skutek wieku metrykalnego, jak i mimicznych, poprzez cerę odwodnioną, tłustą, na naczynkowej skończywszy.