Marka: Foreo

Szczoteczki Foreo – rewolucja w pielęgnacji twarzy

Codzienna pielęgnacja twarzy zyskała zupełnie nowy wymiar, odkąd na polskim rynku kosmetycznym pojawiły się szczoteczki soniczne. Ale prawdziwą rewolucję przyniosły dopiero szczoteczki do twarzy Foreo. Ta dostępna od kilku lat w polskich drogeriach marka podąża za trendami i ułatwia codzienne oczyszczanie twarzy, a przy tym zachwyca niebanalnym, futurystycznym designem i optymistycznymi kolorami swoich produktów.

Produktom Foreo przyświeca dewiza zapisana w nazwie marki: Foreo to skrót od „For Every One” – co oznacza “dla każdego”. I takie właśnie są szczoteczki Foreo. Z pewnością znajdą zastosowanie podczas codziennych rytuałów pielęgnacyjnych, niezależnie od tego, jaki masz typ cery. Możesz wybierać spośród wielu modeli i kolorów tej kultowej już marki.

Szczoteczki do twarzy Foreo – jak działają?

Produkty Foreo to szczoteczki do twarzy wykonane z niezwykle miękkiego i przyjemnego w dotyku silikonu z wypustkami masującymi. Szczoteczki Foreo opisywane są przez producenta jako "pierwsze na świecie inteligentna szczoteczki", których zadaniem jest spersonalizowane oczyszczanie twarzy oraz analiza skóry. Szczoteczki posiadają różne tryby wibracji i masażu skóry. Ich zadaniem jest głębokie oczyszczanie, podczas którego ze skóry usuwane są toksyny, zanieczyszczenia, kurz i resztki makijażu. Masaż pobudza przy tym krążenie w warstwach podskórnych, zauważalnie poprawiając wygląd skóry.

Szczoteczki Foreo możemy dobrać do typu cery. Każdy model i kolor posiada inne rozmieszczenie silikonowych wypustek. Dzięki temu produkty Foreo są idealnie dostosowane do potrzeb cery suchej, mieszanej, wrażliwej czy tłustej.

Szczoteczka soniczna Foreo – również do podróży

Szczoteczki do twarzy Foreo to skuteczny, ale także designerski gadżet pielęgnacyjny, który stanie się ozdobą na Twojej półce w łazience. Poręczna szczoteczka soniczna dostępna jest również w mini wersji, którą bez trudu możesz zabrać w podróż, nawet do naprawdę niewielkiego bagażu.