Marka: Listerine

Płyn do płukania jamy ustnej Listerine – gwarancja pięknego uśmiechu

Piękny uśmiech i świeży oddech to wizytówka każdego z nas, dlatego warto o nie dbać przez całe życie. Oprócz systematycznego mycia zębów i nitkowania, warto zaopatrzyć się również w preparaty do płukania Listerine. Cena - choć stosunkowo niewielka w przypadku tych produktów - nie gra pierwszoplanowej roli, jeśli pragniesz pochwalić się zdrowym i odpowiednio wypielęgnowanym zgryzem. 

Listerine: cena odpowiednia dla każdego, kto dba o higienę jamy ustnej

Płyn do płukania jamy ustnej Listerine zawiera w swoim składzie m.in. tymol, eukaliptol i mentol. Składniki rozpuszczone w alkoholu i wodzie uzupełniają codzienną pielęgnację wewnątrz ust.

Dodatkowo, płyn do płukania jamy ustnej Listerine chroni przed nieprzyjemnym oddechem, wspierają pozbywanie się kamienia nazębnego i bakterii. Płynna formuła środka sprawia, że aktywne składniki przenikają w miejsca niedostępne szczoteczce i nici.

Jak dbać o piękny uśmiech z Listerine? Opinie na temat marki

Codzienną higienę rozpoczynamy zabiegiem mycia zębów. Niewielką ilość pasty rozprowadzamy po wewnętrznej i zewnętrznej stronie zgryzu. Czyścimy miękką szczoteczką kolistymi ruchami przez kilka minut.

Wieczornej pielęgnacji powinno towarzyszyć nitkowanie przestrzeni międzyzębowych. Niewidocznych bakterii i osadu pozbędziemy się z pomocą płynu do płukania jamy ustnej Listerine. Wystarczy odmierzyć ok. 4 łyżeczki płynu i płukać nim wnętrze buzi przez pół minuty. Po zabiegu wypluć płyn; nie przepłukiwać ust.

Płyn do płukania jamy ustnej Listerine: czy odpowiedni również dla Twoich potrzeb?

W ofercie marki znajdziemy zarówno środki dla dzieci, jak i dorosłych. Producent zadbał o tych, którzy borykają z się z problemem kamienia nazębnego, próchnicy i nieprzyjemnego zapachu z ust. Listerine wybiela zęby i chroni szkliwo. Dodatkowo usuwa bakterie i zapobiega ich rozwojowi.

Co sądzą inni użytkownicy produktów Listreine? Opinie i sugestie klientów przyczyniły się do powstania łagodniejszej, pozbawionej alkoholu wersji złożonej jedynie z dobroczynnych olejków aromatycznych.

Lepiej zapobiegać niż leczyć

W porównaniu z butelką Listerine, cena wizyty u stomatologa zdecydowanie bardziej nadszarpnie Twój budżet. Regularne stosowanie Listerine (opinie zadowolonych użytkowników na to jednoznacznie wskazują), przyczynia się do zmniejszenia powstawania próchnicy, infekcji jamy ustnej i aft. Polecany jest również w przypadku chorób górnych dróg oddechowych, wirusowych i bakteryjnych oraz jako środek odkażający dla chorujących na astmę.

Po produkty do higieny jamy ustnej Listerine i innych marek zaopatrz się w sklepie internetowym Super-Pharm. Zapraszamy!