Marka: Seysso

Seysso – o firmie

Założycielem marki Seysso jest stomatolog Wojciech Madej. Firma powstała w 2015 roku. Lekarz wybrał zawód, jakim trudnili się jego rodzice, którzy również pomagali pacjentom w walce o zdrowy uśmiech. Postanowił, że chce wspierać ludzi nie tylko na fotelu dentystycznym, ale i w ich domach podczas codziennej pielęgnacji. Tak zrodził się pomysł na tworzenie urządzeń do czyszczenia jamy ustnej.

Seysso stało się marką, która dostarcza użytkownikom zarówno zaawansowane narzędzia, jak i środki do mycia zębów. Wszystkie szczoteczki firmy to modele soniczne, które usuwają aż sześć razy więcej płytki nazębnej od elektrycznych. Są nieporównywalnie lepsze od manualnych i pozwalają zachować piękny uśmiech na długo.

Produkty marki Seysso

W asortymencie Seysso znajdują się szczoteczki soniczne dla dzieci i dorosłych. Modele obejmują nie tylko warianty do mycia zębów, ale i twarzy. Wszystko dzięki licznym końcówkom, które da się dopasować zarówno do potrzeb dziąseł, jak i skóry. Polska marka oferuje także pasty, irygatory i nicie dentystyczne, które pozwalają na skomponowanie pielęgnacji wyłączenie z produktów przedsiębiorstwa.

Szczoteczki soniczne Seysso

Najmłodsi użytkownicy mogą korzystać ze szczoteczki sonicznej dla dzieci Seysso Baby Penguin 0-3. Model sprawdza się do czyszczenia pierwszych ząbków i wpisuje się w zasady profilaktyki jamy ustnej maluchów. Co go wyróżnia?

  • Rękojeść w kształcie wesołego pingwinka.
  • Bezpieczna liczba obrotów na minutę – 16 000.
  • 2-minutowy Baby Timer.
  • Podświetlana końcówka zwiększająca widoczność w jamie ustnej.

Dorośli mogą sięgać po znacznie bardziej zaawansowane modele takie jak szczoteczka soniczna Seysso Gold Forest Green Gold. Urządzenie oferuje nie tylko stylowy wygląd, ale i szereg korzyści dla zdrowia zębów.

  • 96 000 ruchów na minutę.
  • 5 różnych programów pracy.
  • Technologia DCT+ zapewniająca wyższą skuteczność czyszczenia.
  • Etui podróżne, które pełni funkcję ładowarki.

Ten model łączy się nie tylko z włóknami do mycia zębów. Da się do niego podłączyć również końcówkę soniczną do twarzy Seysso Gold Dermo Sonic. Eliminuje ona zbędne sebum i skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia skóry. A to jeszcze nie wszystko, bo szczoteczka ma w zestawie skrobaczkę do języka Seysso Gold Tongue Cleaner. To sposób na świeży oddech i pozbycie się bakterii.

Końcówki do szczoteczek sonicznych Seysso

Osoby, którym zależy na wybieleniu zębów, mogą sięgnąć po końcówki do szczoteczki Seysso Gold Black Whitening. Wspomagają usuwanie przebarwień na płytce i sprawiają, że uśmiech staje się jaśniejszy i bardziej promienny. W trosce o zdrowe dziąsła warto używać miękkich włókien i wspomagać się właściwościami eliminującymi bakterie. Takie są końcówki Seysso Carbon Antibacterial, które zawierają węgiel aktywny i bardzo precyzyjnie niwelują zanieczyszczenia.

Irygatory do zębów Seysso

Aby zapewnić sobie profesjonalną pielęgnację jamy ustnej w domu, warto zaopatrzyć się w irygator dentystyczny Seysso Carbon Travel. Działa w trzech programach, których moc da się dopasować do potrzeb własnych dziąseł. Ma także różne końcówki, więc można je dobrać zarówno do regularnego oczyszczania przestrzeni międzyzębowych, jak i pozbywania się resztek jedzenia zza aparatu ortodontycznego.

Wymienne końcówki do irygatorów Seysso

Jednym z wymiennych elementów urządzeń marki są końcówki do irygatora Seysso Carbon Pocket. Można nimi czyścić kieszonki dziąsłowe nawet podczas stanów zapalnych. Do codziennego stosowania nadają się natomiast końcówki Seysso Carbon Standard, które zmniejszają szanse na wystąpienie próchnicy.

Pasty do zębów Seysso

Do skutecznego oczyszczania przydają się nie tylko wysokiej klasy urządzenia, ale także środki myjące. Jednym z nich jest pasta do zębów Seysso Carbon z węglem aktywnym, ksylitolem i olejem kokosowym. Jej właściwości nadają płytce blask i usuwają przebarwienia powstałe np. wskutek spożywanych napojów.

FAQ

Seysso – co to za firma?

Seysso to polska marka działająca na rynku od 2015 roku. Produkuje szczoteczki soniczne do zębów, irygatory dentystyczne czy pasty, które pozwalają zadbać o kompleksową pielęgnację jamy ustnej.

Seysso – gdzie kupić?

Produkty polskiej marki Seysso można kupić w Super-Pharm. Szczoteczki soniczne czy końcówki znajdują się zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online.

Seysso – co ile wymieniać końcówki?

Końcówki do szczoteczek sonicznych Seysso powinno się wymieniać przynajmniej raz na trzy miesiące. W przypadku dysz do irygatora co najmniej raz na pół roku.

Jak myć zęby szczoteczką soniczną Seysso?

Najpierw trzeba zwilżyć włókna szczoteczki Seysso wodą, a następnie nałożyć na nie pastę. Wtedy można już przyłożyć końcówkę do zębów i uruchomić urządzenie. Wystarczy delikatne przesuwanie po całej powierzchni płytki, aby skutecznie usunąć wszelkie zanieczyszczenia. Sprzęt za pomocą timera poinformuje, że czas zakończyć szczotkowanie.

Jak używać irygatora Seysso?

Przed uruchomieniem urządzenia należy napełnić zbiorniczek wodą. Następnie przykłada się dyszę blisko przestrzeni międzyzębowych i uruchamia wybrany program. Strumień wody trzeba kierować w trudnodostępne miejsca, aby pozbyć się zanieczyszczeń.