dobry antyperspirant

Antyperspirant, który sprawdzi się w każdych warunkach!

Szukasza skutecznego antyperspirantu, który będzie niezawodny w każdej sytuacji? Wybierz produkty z nowej linii Rexona Maxiumum Protection dla kobiet lub dla mężczyzn.

Poranny jogging na tramwaj, rozmowa rekrutacyjna, upalne wakacje w egzotycznym kraju, emocjonująca chwila z bliskimi, opieka nad gromadką dzieci czy angażujący trening na siłowni? Wymagające sytuacje dla każdej osoby mogą oznaczać coś zupełnie innego, dlatego marka Rexona stworzyła innowacyjną linię antyperspirantów, które działają nawet w ekstremalnych warunkach.

3xOchrona: Stres, Upał, Ruch

Rexona podjęła wyzwanie w walce z potem, tworząc produkt, który gwarantuje ochronę w trzech kluczowych sytuacjach. Zapewnia skuteczne działanie, gdy dopada STRES, jest UPALny dzień, ale też wtedy, gdy czas na RUCH! Rexona Maximum Protection stała się sojusznikiem w każdej, nawet najbardziej kłopotliwej sytuacji!

Dlaczego warto wybrać Rexona Maximum Protection?

Eksperci marki Rexona stworzyli innowacyjny produkt, który jest efektem wieloletnich testów klinicznych oraz zaawansowanych badań. Antyperspirant z serii Maximum Protection rozpylony na skórze, tworzy ochronną mikrotarczę, która idealnie zabezpiecza przed plamami i nieprzyjemnym zapachem. Dzięki rewolucyjnemu składowi z aktywnymi kapsułkami soli antyperspiracyjnych, świetnie zapobiega poceniu się. Sprawia to, że Rexona chroni jak nigdy dotąd! Co ważne, linia Maximum Protection została przetestowana dermatologicznie - antyperspiranty nie podrażniają skóry. Warto wspomnieć również o kilkunastu patentach, które są gwarancją najlepszego efektu! Rexona pierwszy raz od 30 lat prezentuje tak zaawansowaną technologię, której fundamentem są szerokie doświadczenia specjalistów marki.

Poczuj to!

Rexona Maximum Protection to nie tylko skutecznie działające antyperspiranty, ale też lubiane i świeże zapachy, które zostały skomponowane w oparciu o preferencje konsumentów. Przeprowadzono wiele badań, by dowiedzieć się, które aromaty najbardziej wpisują się w ich potrzeby. Marka stworzyła cztery warianty damskie oraz trzy męskie. Każdy z nich cechuje się świeżym zapachem i skutecznością! Dedykowane są wszystkim kobietom i mężczyznom, którzy wymagają od życia więcej, a także szukają nowoczesnych i efektywnych rozwiązań.

Dla kobiet przygotowano wariant Fresh, który pozostawia uczucie długotrwałej świeżości, Invisible, łączący nuty owocowe z zapachem zielonych liści, kwiatów oraz kremowych nut, przyjemny cytrusowo-kwiatowy Lime and Waterlily oraz Clean Scent, który zapewnia uczucie czystości i orzeźwienia.

Mężczyźni natomiast mogą korzystać z wariantu Cobalt, który łączy aromatyczne nuty estragonu, lawendy i piżma z paczulą. Rexona Maximum Protection Power to zapach, który pozostawia wrażenie świeżości, a Invisible kusi miętą, ziołami, paprocią, melonem, paczulą i drzewem sandałowym.

Artykuł powstał we współpracy z marką Rexona.

Następny wpis
Składniki aktywne, które pokocha skóra dojrzała Czytaj więcej