Dermo Scan diagnoza skóry online

Dermo Scan – jak zrobić diagnozę skóry online? Instrukcja krok po kroku

Masz problem z dobraniem idealnej pielęgnacji? Sztuczna inteligencja może Ci to ułatwić. Dermo Scan to zaawansowane narzędzie, które wykonuje szybką i bezpłatną diagnozę skóry online. Sprawdź, jakie są słabe i mocne strony Twojej cery, a wybór kosmetyków stanie się banalnie prosty!

Jak działa diagnoza skóry Dermo Scan?

Dermo Scan to nowoczesne narzędzie analizujące stan skóry na podstawie selfie. Nie tylko ocenia jej kondycję, ale także określa priorytety w pielęgnacji. Otrzymasz więc zarówno informację o problemach, jak i zalecane rozwiązania i kosmetyki.

Diagnoza skóry online jest oparta na potężnym algorytmie, który “przeszkolono” w oparciu o ponad 16 tys. zdjęć klinicznych i selfie osób o typach skóry azjatyckich, afrykańskich i kaukaskich. Dermo Scan porównuje z nimi Twoje selfie i na tej podstawie dokonuje oceny. 

Działanie narzędzia oparto na ponad 20 latach badań naukowych nad skórą. Wyniki analiz sztucznej inteligencji zostały zatwierdzone przez dermatologów. Porady pielęgnacyjne zweryfikowali z kolei eksperci w zakresie dermatologii. 

UWAGA

Narzędzie to nie zastępuje konsultacji dermatologicznej i nie wykrywa chorób skóry. Pamiętaj, aby skonsultować się z dermatologiem w celu przeprowadzenia pełnej diagnostyki skóry.

Narzędzie jest przeznaczone dla osób powyżej 18. roku życia.

Jak zrobić Dermo Scan? Instrukcja krok po kroku

Dermo Scan jest banalnie prosty w obsłudze. Nie musisz się nigdzie logować ani zakładać konta. Analiza jest w pełni anonimowa i bezpłatna. Mogą ją wykonać osoby o każdym typie i kolorze skóry. 

W zaledwie 2 minuty wykonasz te 4 kroki:

  1. Wejdź na stronę DERMO SCAN i zeskanuj kod QR. Zrób to na urządzeniu mobilnym.
  2. Prześlij selfie lub zrób je bezpośrednio w aplikacji. Powinno być to zdjęcie bez makijażu oraz w dobrym, dziennym świetle.
  3. Po chwili uzyskasz szczegółową ocenę stanu skóry.
  4. Na koniec możesz jeszcze otrzymać spersonalizowaną rutynę pielęgnacyjną opartą na produktach marek rekomendowanych przez dermatologów.

UWAGA

Dermo Scan nie przechowuje danych i zdjęć. Wszystko zostaje usunięte z serwerów. Z uwagi na to nie ma możliwości zapisania wyniku. Jeżeli chcesz go zachować, zalecamy zrobienie zrzutu ekranu. 

Dlaczego warto skorzystać z narzędzia Dermo Scan?

Dermo Scan łączy w sobie wiedzę dermatologiczną i możliwości sztucznej inteligencji. W rezultacie dostajesz szybką, wygodną i w pełni bezpłatną analizę potrzeb oraz słabych i mocnych stron Twojej skóry. Dzięki tej wiedzy wybór najlepszych składników aktywnych i kosmetyków stanie się o niebo łatwiejszy. 

CIEKAWOSTKA 

Technologia sztucznej inteligencji wykorzystywana przez Dermo Scan została opatentowana. 

Algorytm analizy skóry Dermo Scan jest w stanie rozpoznać 7 problemów skórnych. Są to:

  • Pigmentacja
  • Głębokie zmarszczki
  • Drobne linie
  • Jędrność
  • Blask
  • Pory

Dla wyżej wymienionych objawów starzenia się skóry Dermo Scan osiąga dokładność oceny skóry do 95%. Jest to precyzyjność porównywalna z osiąganą przez dermatologów i ekspertów ds. skóry.

Narzędzie Dermo Scan nie jest poradą medyczną. Technologia Dermo Scan i informacje oraz treści dostarczane przez nią, w niej lub za jej pośrednictwem służą wyłącznie do celów informacyjnych i nie stanowią porady medycznej, zdrowotnej lub innej konsultacji profesjonalnej ani nie powinny być jako takie traktowane. Informacje i treści dostarczane przez technologię Dermo Scan, w niej lub za jej pośrednictwem nie mogą być używane w celu diagnostyki, leczenia, łagodzenia lub zapobiegania schorzeniom, jak również nie mogą zastąpić konsultacji lub porady udzielonej przez personel medyczny posiadający odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje.

Udostępnij:

Autor Redakcja Super-Pharm Zobacz profil
Redakcja Super-Pharm składa się z doświadczonych specjalistów i ekspertów, a każdy z nas wnosi do zespołu unikatową wiedzę i doświadczenie. Skupiamy się na dostarczaniu rzetelnych, opartych na badaniach naukowych informacji, aby pomóc naszym czytelnikom w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących pielęgnacji i zdrowia. Dbamy o to, aby nasze artykuły były nie tylko źródłem cennych informacji, ale również inspiracją do zdrowszego i piękniejszego życia.
Następny wpis
Czy można stosować krem nie do swojego wieku? Ekspertka wyjaśnia Czytaj więcej