domowe zabiegi Urgo DERMOESTETIC

Domowe zabiegi w Twojej łazience

Nie musisz wychodzić z domu, aby mieć piękną skórę niczym po wizycie w salonie kosmetycznym. Poznaj kosmetyki, które zapewnią taki efekt. 

Urgo DERMOESTETIC to dermokosmetyki inspirowane zabiegami medycyny estetycznej. Marka jest ekspertem w skutecznym łączeniu różnych form składników aktywnych inspirowanych zabiegami medycyny estetycznej, ale w stężeniach umożliwiających stosowanie produktów w domowym zaciszu. Urgo DERMOESTETIC wykorzystuje sprawdzone i przebadane połączenia składników aktywnych oraz protokoły zabiegowe przygotowane przy współpracy i wykorzystywane przez profesjonalistów. 

Terapia anti-ageing w domu

Główna kategorią produktową marki Urgo DERMOESTETIC jest Age Reverse. Kompleksowa Terapia Age Reverse to terapia, która ma za zadanie zmniejszenie oznak starzenia się skóry i sprawienie, że skóra wygląda młodziej.

Kompleksowa terapia Age Reverse to linie produktów opartych na unikalnych połączeniach składników aktywnych, dzięki czemu w skuteczny i nieinwazyjny sposób potrafią zmniejszyć efekty upływu czasu na skórze. W skład terapii wchodzi zestaw zabiegowy do samodzielnego wykonania w domu, wykorzystujący protokoły zabiegowe stosowane w gabinetach oraz dermokosmetyki przygotowujące do zabiegu bądź przedłużające jego efekty. 

SPA dla Twojej cery

To właśnie dzięki zestawom zabiegowym tworzącym nową kategorię na rynku dermokosmetyków Urgo DERMOESTETIC oferuje domową pielęgnację, domowe zabiegi i umożliwia przygotowanie domowego SPA dla Twojej cery.

Linia Reti Renewal to kompleksowa terapia Age Reverse o działaniu odbudowująco-odmładzającym z kompleksem RETI-C na bazie retinoidów i witaminy C do twarzy, szyi i dekoltu działająca na oznaki starzenia, takie jak zmarszczki, utrata jędrności i elastyczności, odwodnienie, przebarwienia. Linia z EFEKTEM NOWEJ SKÓRY inspirowana jest zabiegami medycyny estetycznej.

RADA EKSPERTA

Retinoidy to jedne z najbardziej popularnych i najlepiej przebadanych składników aktywnych stosowanych w kosmetykach. Dzięki nim można uzyskać wspaniałe rezultaty, ale stosowanie retinoidów wymaga świadomego podejścia. W pierwszej kolejności należy wykluczyć przeciwwskazania do ich stosowania. Do najważniejszych z nich zaliczamy okres ciąży. Niezwykle istotne jest też przygotowanie skóry do kuracji. Jeśli jest przesuszona, podrażniona, ma zaburzoną barierę hydrolipidową, należy ją najpierw zregenerować. Retinoidy powinny być wprowadzany stopniowo. Należy zacząć od niższych stężeń i budować tolerancję na tę substancję aktywną. Najlepiej zapamiętać prostą formułę: 1-1, 2-2, 3-3, 4-4 – czyli w pierwszym tygodniu stosujemy raz, w drugim – 2, w trzecim 3, a w czwartym – 4, a w kolejnych 4 lub więcej w zależności od reakcji skóry. Najlepsze efekty stosowania można zaobserwować po minimum 6 miesiącach. Podczas używania retinoidów należy też pamiętać o stosowaniu wysokiej ochrony SPF. 

- wyjaśnia Anna Majewska Międzynarodowy Trener marki Retix.C, kosmetolog.

Siła retinolu

Reti Renewal Odbudowująco-Odmładzający zestaw zabiegowy z kompleksem RETI-C do twarzy, szyi i dekoltu, na bazie retinolu i witaminy C to zabieg o działaniu złuszczającym. Domowy zabieg stymuluje odnowę komórkową, usuwa martwy naskórek i wygładza. Skóra po zabiegu jest ujędrniona, napięta i rozjaśniona. Dedykowany jest do skór z oznakami starzenia, nierównomiernym kolorytem oraz utratą jędrności i elastyczności. Zapewnia efekt NOWEJ SKÓRY.

 1. Urgo Dermoestetic Reti-Renewal
  zestaw pielęgnacyjny
  Cena od 220,99 zł Cena regularna 245,99 zł

W opakowaniu znajdują się 2 dwudniowe zabiegi do wykonania w odstępnie około 30 dni. Aby uzyskać jak najlepsze efekty stosowania i przygotować skórę rekomendujemy zastosowanie Odbudowująco-Odmładzającego serum lub kremu, których stosowanie również przedłuży efekt zabiegu. 

 1. Urgo Dermoestetic Reti-Renewal
  krem do twarzy
  Cena od 152,99 zł Cena regularna 169,99 zł
 2. Urgo Dermoestetic Reti-Renewal
  serum do twarzy
  Cena od 170,99 zł Cena regularna 189,99 zł

Dopełnieniem pielęgnacji będzie Odbudowująco-Odmładzający krem do skóry wokół oczu z 4% kompleksem RETI-C na bazie retinaldehydu i witaminy C, którego składniki aktywne, w tym również DMAE działają przeciwzmarszczkowo, liftingująco i ujędrniająco oraz zmniejszają widoczność cieni pod oczami.

 1. Urgo Dermoestetic Reti-Renewal
  krem pod oczy
  Cena od 129,99 zł Cena regularna 144,99 zł

Moc witaminy C

Linia C-Vitalize to kompleksowa terapia Age Reverse o działaniu rewitalizująco-rozświetlającym z kompleksem C-Hyal do skóry twarzy, szyi i dekoltu, na bazie witaminy C i kwasu hialuronowego działająca na oznaki starzenia się skóry takie jak drobne zmarszczki, zmniejszona elastyczność, poszarzała i zmęczona cera oraz utrata nawilżenia. Linia z EFEKTEM WYGŁADZONEJ, WYPOCZĘTEJ i ROZŚWIETLONEJ CERY inspirowana jest zabiegami medycyny estetycznej.

RADA EKSPERTA

Witamina C jest kolejnym popularnym składnikiem stosowanym w kosmetykach. Myśląc o jej  efektywności należy zwrócić uwagę na stężenie i formę.  Najlepsze kosmetyki to te, które łączą różne formy witaminy C, gdyż nadają natychmiastowy efekt, jak i działają bardziej dogłębnie oraz długoterminowo. W efekcie stosowania witaminy C możemy oczekiwać efektu rewitalizacji, napięcia, rozświetlenia oraz wygładzenia skóry, a także wyrównanie kolorytu i napięcie skóry.

- dodaje Anna Majewska.

C-Vitalize Rewitalizująco-Rozświetlający zestaw zabiegowy z kompleksem C-HYAL na bazie witaminy C w 3 różnych formach i kwasu hialuronowego do skóry twarzy, szyi i dekoltu to zabieg o działaniu antyoksydacyjnym. Zabieg wygładza drobne linie i zmarszczki, działa rewitalizująco, nawilżająco i antyoksydacyjnie. Skóra po domowym zabiegu jest napięta, nawilżona i rozświetlona. Dedykowany jest do skór szarych, ziemistych, zmęczonych, pozbawionych blasku, z pierwszymi oznakami starzenia się i nierównomiernym kolorytem. Zapewnia EFEKT ROZŚWIETLONEJ, WYGŁADZONEJ I WYPOCZĘTEJ CERY.

 1. Urgo Dermoestetic C-Vitalize
  zestaw pielęgnacyjny
  Cena od 179,99 zł Cena regularna 199,99 zł

W opakowaniu znajdują się 4 zabiegi do wykonania w odstępach około 7 dni, czyli miesięczna kompleksowa terapia. Dla uzyskania jak najlepszych efektów rekomendujemy stosowanie Rewitalizująco-Rozświetlającego serum antyoksydacyjnego z 21% kompleksem C-HYAL na bazie witaminy C w 3 różnych formach i kwasu hialuronowego, do skóry twarzy, szyi i dekoltu, które przedłuży efektu zabiegu i sprawi, że skóra będzie wygładzona, rozświetlona i wypoczęta.

 1. Urgo Dermoestetic C-Vitalize
  serum do twarzy
  Cena od 161,99 zł Cena regularna 179,99 zł

Zaplanuj domowe SPA z zestawami zabiegowymi Urgo DERMOESTETIC!

Artykuł sponsorowany na zlecenie marki Urgo DERMOESTETIC. 

Następny wpis
Czy warto spać na jedwabnej poduszce? Czytaj więcej