Okazje do miłości w Super-Pharm!

 

Święto zakochanych, znane również jako Walentynki, ma swoje początki we wspomnieniu świętego Walentego – patrona zakochanych, które obchodzone jest nieprzerwanie od ponad półtora tysiąca lat. Nie da się ukryć, że charakter tego święta z czasem uległ zmianie, a w Super-Pharm staramy się celebrować miłość przez cały rok. Wierzymy, że jednym z najlepszych sposobów na okazanie swoich uczuć, jest obdarowanie bliskich produktami dającymi sposobność, by zadbać o siebie, wyciszyć się i cieszyć się własną skórą.

Przychodząc z pomocą, wyselekcjonowaliśmy produkty, które idealnie sprawdzą się jako prezent dla najbliższych w tym romantycznym dniu, czy to pozwalające przygotować się na wielkie wyjście jak randka, czy spędzić ten dzień na okazywaniu sobie miłości przez podarowanie swojej skórze odrobiny luksusu.

 

SESDERMA

Dermokosmetyki do oczyszczania i pielęgnacji twarzy oraz ciała.

REME

Kolagen wspomagający kondycję skóry, włosów i paznokci.

YVES ROCHER

Kosmetyki do oczyszczania i pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów.

LIERAC

Dermokosmetyki do oczyszczania i pielęgnacji twarzy oraz ciała.

PHARMOVIT

Suplementy diety.

 

MARKI KOREAŃSKIE

Kosmetyki koreańskie do oczyszczania i pielęgnacji twarzy oraz ciała.

SEYSSO

Produkty do higieny jamy ustnej.

HEALTH LABS CARE

Suplementy diety.

DR SKIN

Kosmetyki do oczyszczania i pielęgnacji twarzy.

NYX

Kosmetyki do makijażu.

MAYBELLINE

Kosmetyki do makijażu.

L'OREAL

Kosmetyki do makijażu.

ALKMIE

Kosmetyki do oczyszczania i pielęgnacji twarzy oraz ciała.

 

SPRAWDŹ

NUXE

Dermokosmetyki do oczyszczania i pielęgnacji twarzy oraz ciała.

SOLVERX

Kosmetyki do oczyszczania i pielęgnacji twarzy.

 

DESSI

Kosmetyki do makijażu.

Swoje uczucia można okazywać na wiele sposobów – jednym z nich niepodważalnie jest troska i zaopiekowanie – skomponuj swój własny odprężający rytuał pielęgnacyjny lub odkryj swój look na nowo i poeksperymentuj z makijażem. Dla tych, którzy chcą zadbać o siebie nie tylko od zewnątrz, ale również od środka przygotowaliśmy suplementy, które pozwolą Twojej skórze i ciału zabłysnąć.

LIERAC

Lierac to francuska marka, która specjalizuje się w komponowaniu kosmetyków anti-aging. Firma została założona w 1975 roku przez doktora Cariela – członka oraz inicjatora Francuskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej, a także pierwszego centrum leczenia cellulitu. Marka Lierac już od początku swojego istnienia miała jasny cel – chciała łączyć najnowsze rozwiązania naukowo-medyczne z branżą dermokosmetyczną. Dlatego też laboratoria Lierac na przestrzeni lat podejmowały liczne współprace z różnymi ośrodkami badawczymi o światowej renomie.

REME

Marka Reme znana jest z opracowania kolagenowej formuły VERISOL®. Oferowane przez nią suplementy diety powstały po to, aby wesprzeć kondycję skórywłosów paznokci. Skuteczność kolagenu do picia potwierdzają badania kliniczne. Starannie opracowana formuła kolagenu Reme, oprócz bioaktywnych peptydów kolagenowych, zawiera również witaminy i minerały, które zastosowano po to, aby wesprzeć włosy, paznokcie i skórę.

YVES ROCHER

Yves Rocher to jedna z największych i najbardziej popularnych marek kosmetycznych w Europie, która, jako jedna z pierwszych, odkryła przed zachwyconymi klientami zalety botanicznej pielęgnacji. W czasach, kiedy królowały kosmetyki oparte na sztucznych składnikach, założyciel marki, Yves Rocher, na nowo odkrywa dobroczynny wpływ roślin na samopoczucie i zdrowie człowieka. To przekonanie, które zawarł w stwierdzeniu “Im bardziej nauka idzie do przodu, tym bardziej udowadnia, że natura się nie myli”, stanie się myślą przewodnią jego działalności i mottem założonej przez niego marki.

PHARMOVIT

Pharmovit to polska firma założona w 2016 roku. Zajmuje się wytwarzaniem produktów aptecznych w postaci suplementów diety. Kompozycje bazują na działaniu składników pochodzenia naturalnego. Towary sprzedaje się w opakowaniach wykonanych ze szkła, ponieważ Pharmovit to marka, której bliski jest los środowiska naturalnego. Poszczególne komponenty suplementów firma pozyskuje od sprawdzonych dostawców i z Polski, i z innych krajów świata. Zanim produkty trafią do sprzedaży, przechodzą mnóstwo badań laboratoryjnych.

COSRX

Cosrx to koreańska marka zajmująca się produkcją kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Funkcjonuje na rynku od 2013 roku, a jej nazwa pochodzi od słów: Cosmetics i RX (Prescription). Prescription oznacza po polsku receptę, formułę. Choć firma zasłynęła przede wszystkim z kompozycji ze śluzem ślimaka, to zapewnia, że żaden ślimak nie cierpi podczas produkcji preparatów. Dodatkowo Cosrx stara się dopasowywać ofertę do różnorodnych problemów skórnych swoich użytkowników i pomaga im odkrywać swoje wewnętrzne piękno. Aktualnie kosmetyki marki sprzedaje się w prawie 150 krajach na całym świecie. Wszystkie kompozycje są delikatne dla wrażliwej skóry i cechują się przyjemną konsystencją. Powstają z myślą o różnorodnych potrzebach, dlatego każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

BEAUTY OF JOSEON

Beauty Of Joseon to koreańska marka specjalizująca się w produkcji kosmetyków do kompleksowego dbania o skórę. Misją brandu jest połączenie tajników tradycyjnej koreańskiej pielęgnacji z epoki państwa Joseon wraz z nowoczesnym podejściem i innowacyjnymi rozwiązaniami naukowymi.Z tego względu w przemyślanych formułach od Beauty Of Joseon można znaleźć wyjątkowe składniki, które od lat wykorzystuje się w tradycyjnej medycynie koreańskiej. Są to m.in. woda ryżowa i ekstrakty z koreańskich ziół.

BANILA CO.

Koreańska marka Banila Co szybko stała się powszechnie znana w Korei i poza nią. Marka zawdzięcza swoją nazwę wanilii, a pierwsza litera w słowie została celowo zastąpiona przez „B”,

co symbolizuje połączenie wartości i uroku w branży kosmetycznej. W ofercie marki najbardziej znanym kosmetykiem są olejki do demakijażu, ze względu na komfort użycia i skuteczne działanie, co w połączeniu z trendem na dwuetapowe oczyszczanie twarzy zaowocowało aż czterema wariantami klasycznego olejku.

SEYSSO

Założycielem marki Seysso jest stomatolog Wojciech Madej. Firma powstała w 2015 roku. Lekarz wybrał zawód, jakim trudnili się jego rodzice, którzy również pomagali pacjentom w walce o zdrowy uśmiech. Postanowił, że chce wspierać ludzi nie tylko na fotelu dentystycznym, ale i w ich domach podczas codziennej pielęgnacji. Tak zrodził się pomysł na tworzenie urządzeń do czyszczenia jamy ustnej. Seysso stało się marką, która dostarcza użytkownikom zarówno zaawansowane narzędzia, jak i środki do mycia zębów. Wszystkie szczoteczki firmy to modele soniczne, które usuwają aż sześć razy więcej płytki nazębnej od elektrycznych. Są nieporównywalnie lepsze od manualnych i pozwalają zachować piękny uśmiech na długo.

DR SKIN CLINIC

Polska marka, która zadebiutowała w 2020 roku jako nowa linia znanej z dostępnych, ale o profesjonalnym charakterze, kosmetyków firmy Bandi. Już w latach 90. Bandi wprowadziło pierwsze na polskim rynku kosmetyki z kwasem hialuronowym. Wszystkie produkty marki powstają we współpracy z dermatologami, chemikami i kosmetologami. Kompozycje tworzone są na podstawie badań naukowych i poddaje się je wielokrotnym testom. Twórcy skupiają się na jak najwyższej zawartości składników aktywnych i niestosowaniu zbędnych sztucznych dodatków.

DESSI

Marka z branży beauty, która ma w swoim portfolio kosmetyki nietestowane na zwierzętach, stworzona przez matkę i córkę z współdzielonej pasji do makijażu. Formuły, które powstają w laboratorium na terenie Polski, są tworzone ze szczególnym uwzględnieniem komfortu użytkowania, by makijaż był przede wszystkim przyjemnością. Dodatkowo są one wzbogacane naturalnymi składnikami pielęgnującymi, by jeszcze bardziej kompleksowo zadbać o wygląd skóry.  

NYX

Znana na całym świecie marka z kosmetykami do makijażu, która dopiero od niedawna poszerza asortyment Super-Pharm, została założona w Los Angeles pod koniec lat 90. Od samego początku marka zyskała szerokie grono odbiorców, dzięki połączeniu najnowszych trendów, które, w przypadku NYX, zawsze idą w parze z najwyższą jakością. Przez bliską współpracę z wieloma influencerami, marka szybko stała się znana na całym świecie, również w Polsce.

L’OREAL

Francuski koncern, który w świadomości konsumentów stał się synonimem jakości, wielopoziomowego dbania o skórę, włosy, cerę, a także kosmetyków kolorowych o niepodrabialnej jakości, która wielu z nich zapewniła kultowy status. Marka do tego stopnia ma wpływ na kształtowanie się trendów, że trudno jest wyobrazić sobie branżę beauty bez niej.

NUXE

Marka znana z suchego olejku do ciała, twarzy i włosów, który dla wielu jest już klasycznym produktem, powstała z zamiłowania do roślin i ich właściwości leczniczych i pielęgnujących założycielki, wspieranej przez ojca, z zawodu farmaceutę. Poza olejkiem jednak, NUXE ma do zaoferowania całą gamę kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, opartej o rzadkie i luksusowe surowce, takie jak masło moringa, czy ekstrakt z jaśminu.

ALKMIE

Zrodzona z potrzeby spełnienia własnych, wyśrubowanych wymagań, polska marka, która łączy w swoich produktach medycynę ludową z najnowszymi osiągnięciami botaniki, chemii i kosmetologii. Choć produkty ALKMIE nie są testowane na zwierzętach, a składniki, które zawierają pochodzą wyłącznie z ekologicznych upraw, to wykorzystanie składników aktywnych jest poprzedzone wieloma badaniami laboratoryjnymi i zgodne z obecną wiedzą naukową – tak, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

MAYBELLINE

Założycielem marki Maybelline był amerykański chemik – Thomas Williams. Miał starszą siostrę Maybel, która w 1913 roku zakochała się w pewnym mężczyźnie. Bardzo się starała, aby ten zwrócił na nią uwagę, a Thomas chciał jej pomóc. Stworzył więc produkt do nakładania na rzęsy i brwi, który miał uwydatniać spojrzenie i poprawiać wygląd oczu. Mieszanka powstała z wazeliny i pyłu węglowego. W 1915 roku Maybel weszła w związek z ukochanym. Kiedy plan zeswatania siostry z jej wybrankiem się powiódł, Thomas Williams postanowił założyć firmę kosmetyczną. Nazwa marki powstała wskutek inspiracji imieniem Maybel. Dwa lata po otworzeniu przedsiębiorstwa chemik wprowadził do sprzedaży wysyłkowej kosmetyk do oczu. Produkt szybko stał się bardzo popularny, a wraz z poszerzaniem asortymentu wyroby firmy zaczęły pojawiać się w drogeriach.

HEALTH LABS CARE

Health Labs Care to polska marka, która oferuje suplementy diety, naturalne kosmetyki oraz artykuły spożywcze (żywność funkcjonalną). Założyciele zauważyli, że na rynku brakuje produktów łączących wysoką skuteczność z naturalnym składem. Zadbali więc o to, by ich wyroby zawierały wyselekcjonowane formy składników aktywnych, a przy tym były bezpieczne zarówno dla organizmu, jak i środowiska. Portfolio marki nie składa się jednak wyłącznie z suplementów – Health Labs Care oferuje również specjalistyczne kosmetyki do pielęgnacji twarzy o wysokim komforcie użytkowania, a od niedawna także linię do włosów, stworzoną przy współpracy z trychologami.

SOLVERX

Marka Solverx należy do funkcjonującej na rynku od 2010 roku firmy Empire Pharma, czyli koncernu kosmetycznego, który stawia na produkty do profesjonalnej pielęgnacji w gabinetach i w domowym zaciszu. Dermokosmetyki Solverx oparte na naturalnych składnikach zostały wyspecjalizowane w dbaniu o najwrażliwsze rodzaje cery – atopową, ze skłonnością do trądziku, dojrzałą czy naczynkową. Te najbardziej wymagające cery ustanowiły wyśrubowany standard, który teraz jest stosowany w odniesieniu także do kosmetyków do bardziej popularnych typów cery – normalnej, mieszanej, czy tłustej. Produkty tworzone są na podstawie wieloletniego doświadczenia na rynku beauty, połączonego z pasją do nauki i potrzebą poszukiwania skutecznych rozwiązań w zakresie pielęgnacji.