konkurs loreal bo jestes tego warta

Sięgaj po marzenia... bo jesteś tego warta! Wyjątkowy świąteczny konkurs marki L'Oreal Paris

Grażyna Torbicka, Marieta Żukowska, Ola Żebrowska, Magda Bereda, Karolina Gilon, Alicja Szemplińska, Anna Markowska, Olga Kleczkowska i Radzka - to dziewięć wyjątkowych kobiet, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Ich inspirujące osobowości, ciekawe pasje, różnorodne typu urody tworzą mieszankę wybuchową, która łączy się w jednym punkcie - kampanii L'Oréal Paris KOBIETY W ROLI GŁÓWNEJ.

Niektóre z nich przeszły długą drogę, inne dopiero zaczynają podążać własną ścieżką. Zawładnęły show-biznesem, sceną muzyczną, czy światem mody. Każda z nich jest inna, ma za sobą różne doświadczenia, ale każda mówi o tych samych wartościach i pragnie dodawać pewności siebie innym kobietom poszukującym własnej definicji kobiecości.

 

Bohaterki tworzą L'Oréal Paris BEAUTY SQUAD i jednym głosem mówią o rzeczach niezwykle ważnych, sile wzajemnego wsparcia oraz determinacji w realizacji własnych celów. Pokazują, że kobieca siła jest wyjątkowa i wielowymiarowa. Jej źródła mogą być różne, bo każda z nas ma inną historię do opowiedzenia. Ważne, aby w tej opowieści zawsze grać główną rolę. Kreować swoje marzenia i realizować własne plany.

 

Do tego właśnie zachęca L'Oréal Paris w najnowszej kampanii „SIĘGAJ PO MARZENIA”, w ramach której codziennie marka spełnia jedno z nich. A wszystko po to, by wyzwolić potencjał drzemiący w kobietach i pokazać, że niezależnie od sytuacji, w której znaleźliśmy się – trudnej, bezprecedensowej, nie można rezygnować z marzeń i snucia planów na 2021 rok.

 

Świąteczny czas to idealny moment, aby bez pośpiechu, w trybie slow zastanowić się nad nowym wymiarem dotychczasowego myślenia o marzeniach. Pandemiczne realia spowodowały, że uległy one przewartościowaniu, a znaczenia nabrały te codzienne, małe, bardziej przyziemne.

 

Jeśli chciałabyś spełnić jedno z nich, weź udział w konkursie, którego szczegóły znajdziesz na Facebooku marki L'Oréal Paris.

Sprawdź zestawy kosmetyków L'Oreal idealne na świąteczny prezent:

Następny wpis
Rozszerzone pory - jak zmniejszyć ich widoczność? Najlepsze kosmetyki i domowe sposoby [RADY EKSPERTA] Czytaj więcej
Napisz komentarz