gadżety erotyczne dla par

Najlepsze zabawki erotyczne dla par [WYBÓR SEKSUOLOGA]

Do Waszej sypialni zawitała nuda? To znak, że nadeszła pora, aby urozmaicić życie seksualne przy pomocy gadżetów erotycznych. Poznaj najlepsze do zabawy we dwójkę według seksuologa.

Niewiele jest osób, które lubią się nudzić, szczególnie w sypialni. Kiedy czujemy potrzebę przygody i rozwoju przychodzą nam do głowy różne mniej lub bardziej szalone pomysły, nowe sporty, podróże, spontanicznie podejmowane różnego rodzaj aktywności. A pary, które chcą wprowadzać do życia seksualnego atmosferę zabawy i przygody, czasem sięgają po gadżety erotyczne. W wielkim wyborze dostępnych zabawek, na niektóre warto zwrócić szczególną uwagę.

RADA SEKSUOLOGA

Używaj lubrykantu nie tylko podczas stosunku. Kiedy bawicie się wibratorami śluzówka pochwy także powinna być zabezpieczona przed otarciami. Żele wodne i silikonowe tak samo dobrze sprawdzą się podczas stosunku. Ale już te na bazie oleju czy gliceryny, nie mogą być stosowane z prezerwatywami, bo mogą osłabiać ich trwałość. Wodne są najbardziej naturalne i najłatwiej je zmyć. Gwarantują najmniejsze ryzyko podrażnień. Ale przy bardzo dużej suchości mogą być niewystarczające.

Lubrykanty silikonowe są szczególnie polecane do seksu analnego. Można ich używać także kiedy kochacie się w wodzie. Wada: mogą uszkadzać zabawki erotyczne. Dlatego razem z masażerami wykonanymi z medycznego silikonu zawsze używaj lubrykantów na bazie wody. Ten rodzaj lubrykantu nie wpływa negatywnie na silikon, dzięki czemu możesz dłużej cieszyć się zabawką. Lubrykant sprawi, że korzystanie z zabawek będzie jeszcze przyjemniejsze.

Lovehoney Mon Ami Wearable Couples Massager

Lovehoney Mon Ami to wibrator w kształcie litery C przeznaczony do używania podczas stosunku waginalnego. Można nim sterować zarówno za pomocą przycisków, jak i aplikacji Satisfyer.  Aplikacja jest darmowa i dostępna w języku polskim.

Wibrator jest bardzo elastyczny, jedno ramię wprowadza się do pochwy, a drugie, zewnętrzne, stymuluje łechtaczkę. Szczególnie polecam go parom, dla których ruchy członka w pochwie są odczuwane za mało intensywnie. Wibracje pobudzają oboje partnerów

 1. Lovehoney Mon Ami Wearable Couples Massager
  masażer intymny dla par
  Cena od 133,99 zł Cena regularna 219,99 zł
  Najniższa cena:  1 najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką

Satisfyer Sexy Secret

Satisfyer Sexy Secret to masażer łechtaczki, zaprojektowany do noszenia pod ubraniem. Jest spełnieniem fantazji o potajemnym przeżywaniu przyjemności seksualnej w miejscach publicznych dzięki zabawce sterowanej zdalnie przez partnera lub partnerkę. Jeśli ekscytuje cię niewiadoma i oddanie w seksie kontroli komuś innemu, ten typ zabawki będzie strzałem w dziesiątkę. Gdy druga osoba zdalnie obsługuje masażer nie możesz wiedzieć czego się spodziewać i kiedy wibracje staną się mocniejsze lub słabsze.

Secret idealnie pasuje do bielizny. Dodatkowo można go zabezpieczyć,  aby pozostawał w majtkach w jednym miejscu za pomocą magnesu. Sexy Secret, tak jak omawiany powyżej Double Joy, można połączyć z aplikacją Satisfyer. Jest bardzo cichy. Masażera możecie używać także razem jako urozmaicenia gry wstępnej.

 1. Satisfyer Sexy Secret Wine Red
  masażer intymny
  Cena od 122,99 zł Cena regularna 219,99 zł
  Najniższa cena:  1 najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką

Satisfyer Twirling Delight

Bardzo precyzyjny wibrator. Opisywany jako idealny wybór dla początkujących, ale mam wrażenie, że zadowoli również tych bardziej doświadczonych. Satisfyer Twirling Delight to zabawka zarówno dla kobiet i mężczyzn.

Zaokrąglona mała końcówka pozwala idealnie skierować silne wibracje i cyrkulacyjny ruch dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz. Idealny do stymulacji łechtaczki, sutków, penisa i wszystkich innych wrażliwych na pobudzanie części ciała, a nawet stymulacji odbytu. Wibrator punktowy świetnie się sprawdzi kiedy od orgazmu dzielą cię milimetry i wszystko, czego potrzebujesz to ta kropka nad i, final touch. Wodoodporny, osiem programów wibracji, w tym pięć ustawień intensywności. Jest cichy i dyskretny.

 1. Satisfyer Masażer Twirling Delight Rose
  wibrator
  Cena od 95,99 zł Cena regularna 204,99 zł
  Najniższa cena:  1 najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką
Udostępnij:

Autor Anna Golan Zobacz profil
psycholog i seksuolog kliniczny z certyfikatem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Od kilkunastu lat pracuje z osobami w trudnych sytuacjach życiowych, które pragną wyzwolić się z narzucanych sobie ograniczeń i cieszyć się intymnością. Współautorka książki "To tylko seks? Naga prawda o naszych pragnieniach".
Następny wpis
5 największych błędów w pielęgnacji włosów i skóry głowy według trychologa Czytaj więcej