Marka: D Alchemy

D'ALCHÉMY oferuje luksusowe preparaty pielęgnacyjne lub funkcje przeciwstarzeniowe. Zaawansowane technologicznie receptury D'ALCHÉMY są odpowiedzią na najbardziej problematyczne wyzwania i wymagania dotyczące dojrzałej skóry, szczególnie takie, które są wymagane, lub wymagane od wystąpienia w czasie, które się pojawia.


Preparat D'ALCHÉMY obejmuje skuteczne, wyłącznie naturalne i występujące z określonego źródła, które jest rozwiązaniem w sposób synergiczny w idealnej harmonii zej, ograniczającej do istniejącego ryzyka. Efekty działania narzędzia roboczego potwierdzono w siedzibie. 


Naturalne piękno - według D'ALCHÉMY - to olśniewająca cera, istnieją dwa czynniki: skóra i ja do życia.


D'ALCHÉMY otwiera główne urządzenia w alternatywnym i dostępnym – z jednej strony, dokładnie dobrane do drugiego źródła, z drugiego – rozszerzonych receptur, zaawansowanych technologicznie, mocy, które mają zastosowanie preparatów.


Baza receptur D'ALCHÉMY to hydrolatami roślinnymi, stosowane w całości zawartej w wodzie stosowanej w kosmetyce konwencjonalnej. Za efekt działania dermokosmetyków odpowiadają również oleje extra-vergin oraz wyselekcjonowane ekstrakty z roślin, które są stosowane w metodach wyjściowych. Ich działanie spotęgowane jest poprzez zastosowanie najcenniejszych w aromaterapii, dobrych i naturalnie czystych olejków eterycznych, które aktywnie rozprowadzają w komórkach skóry.

 

D'ALCHÉMY – w 100% przyjazne dla WEGAŃSTWA.


Z uwagą na znaczenie, troskę o zdrowiu, wpływ i organizmy żywe, dermokosmetyki D'ALCHÉMY są tylko wolne od nazwy jednostki sybstancji syntetycznej, ale także wolne od poszczególnych składników odzwierzęcych, tj. pochodzą ze zwierząt żywych czy martwych (np. kolagen, kawior, lanolina), jak i od produktów przez zwierząt wytwarzanych (np. miód, mleko). Dodatkowe dodatkowe preparaty D'ALCHÉMY ani podstawowe produkty, których produkcja nie była testowana na zwierzętach. Dzięki temu produkty D'ALCHÉMY są polecane zarówno dla wegan, jak i wegetariańskie.


Wysoką biowitalność oraz produkty mikrobiologiczne preparatów D'ALCHÉMY umieszczone w opakowaniach ze specjalnego szkła biofotonicznego. Źródłem udowodnionych zalet szkła biofotonicznego jest jego barwa. Szkło uniwersalne o długości fal świetlnych, przedostające się do wnętrz opakowań. Światło fioletowe (tak ciemne, że wydaje się czarne) jest szkłem biofotonicznym. Szkło biofotoniczne działa idealnie, obejmuje prawie cały zakres promieniowania widzialnego, zabrania fal lub barwy fioletowej. Związek między komórkami organizmów żywych a emituje i pobiera badania dotyczące dyscyplin naukowych, zwianej biofotonii.